Konkurs je istekao.

Inženjer elektrotehnike

Elixir Zorka Mineralna Đubriva d.o.o.

Šabac

15.07.2017.

Elixir Zorka-Mineralna đubriva“ d.o.o. Šabac, preduzeće za proizvodnju veštačkih đubriva i azotnih jedinjenja, usled povećanog obima posla raspisuje konkurs za sledeću poziciju:

1 izvršilac, Šabac

Uslovi:

  • Visoko obrazovanje-Diplomirani inženjer elektrotehnike za energetiku ili automatiku
  • Poželjno radno iskustvo
  • Znanje engleskog jezika
  • Poznavanje CAD softverskog paketa
  • Vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:

  • Učešće u izradi planova za održavanje elektro opreme i instalacija visokog i niskog napona
  • Kontrola preventivnog i interventnog održavanja
  • Učešće i kontrola procesa nabavke rezervnih delova i potrošnog materijala
  • Praćenje i unapređenje automatskog rada postrojenja
  • Učešće u popravkama i operativnoj pripremi postrojenja
  • Nadzor pri montaži opreme na terenu i puštanje u rad
  • Poštuje i primenjuje mere vezane za bezbednost i zdravlje na radu

Lične sposobnosti:

  • Preciznost, strpljivost, analitičnost i sistematičnost
  • Proaktivnost, inicijativnost i kreativnost u radu
  • Posvećenost i sklonost ka timskom radu
  • Efikasno planiranje i organizacija rada
  • Sklonosti ka stalnom stručnom usavršavanju

„Elixir Zorka-Mineralna đubriva“ d.o.o. Vam nudi odličnu radnu sredinu, u kojoj se lični rezultati i doprinosi vrednuju i nagrađuju, kao i šansu za dalje stručno usavršavanje i napredovanje.

Ukoliko smatrate da ispunjavate uslove iz konkursa, diplomu i biografiju sa fotografijom pošaljite elektronskim putem.

Biće kontaktirani kandidati koji uđu u uži izbor.

 Rok za konkurisanje: 15.07.2017.

    Svi proizvodni pogoni Elixir Zorke rade sa potpuno novom opremom i novim tehnologijama koje odgovaraju svim evropskim standardima kada je reč o očuvanju životne sredine. Pored toga, Elixir Group vrši kontinuiranu obuku svojih zaposlenih, ulaže značajna sredstva u nova istraživanja i razvoj, te unapređuje postojeće tehnološke procese u svojim fabrikama.  Sa trenutno više od 400 zaposlenih postajemo sve veći, bolji i sigurniji u strategiju našeg rasta, a tražimo pojedince koji će nam se…

    Direktan link do oglasa