Konkurs je istekao.

Inženjer elektrotehnike

Serbia Zijin Copper d.o.o.

Majdanpek

20.10.2022.

Kompanija SERBIA ZIJIN COPPER DOO je u potrazi za novim izvršiocima na poslovima:

INŽENJER ELEKTROTEHNIKE

Mesto rada: Majdanpek

Opis posla:

  • Izdaje radne zadatke vezane za održavanje pogona i vrši kontrolu njihovog izvršenja, održava elektronske uređaje u pogonu prema katalogu poslova, izrađuje plan ispitivanja i merenja uređaja, izrađuje plan tehničkog servisiranja, plan rezervnih delova, izrađuje dnevne i mesečne izveštaje o ispravnosti elektronskih uređaja,
  • Odgovoran je za ispravnost elektro opreme u pogonu, za sprovođenje propisa pri radu sa električnim postrojenjima, daje uputstva za održavanje elektro opreme, organizuje izvršenje servisa prema dobijenom planu, te kontroliše rad mašina i uređaja, a radi uvida u njhovo stanje,
  • Sarađuje sa ostalim rukovodiocima i preduzima i ostale potrebne mere u cilju održavanja opreme,
  • Organizuje poslove na održavanju opreme a u skladu sa instrukcijama dobijenim od rukovodioca,
  • Prati propise i literaturu iz svoje oblasti rada,
  • Primenjuje sve propisane mere zaštite na radu i obavezne upotrebe zaštitnih sredstava.

Uslovi za prijavljivanje:

  • VII stepen obrazovanja – elektro/tehnička struka - energetičar,
  • Potrebno je znanje engleskog jezika,
  • Poželjno posedovanje prethodnog radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima, poznavanje elektrike i električnog upravljanja

Mi nudimo:

  • Rad u dinamičnom i multikulturalnom okruženju
  • Mogućnost ličnog usavršavanja i razvoja

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i želite da se pridružite našem timu, pošaljite nam svoj CV.

*Napominjemo da ćemo kontaktirati samo kandidate koji uđu u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    SERBIA ZIJIN COPPER DOO BOR

    Serbia Zijin Copper je kompanija koja posluje u sastavu ZiJin Mining Grupe. Osnovana je 18. decembra 2018. godine, na dan kada je Zijin sa Vladom Republike Srbije potpisao zaključna dokumenta, odnosno ugovor o preuzimanju 63 odsto vlasništva u RTB-u Bor. Zijin  je na taj način postao držalac 63 procenta učešća u  kapitalu kompanije iz Srbije. Prva kompanija Zijina u Srbiji, i na Balkanu, zove se Serbia Zijin Copper i jedini je proizvođač bakra i plemenitih metala (zlata i srebra) u Srbiji.…

    Direktan link do oglasa