Konkurs je istekao.

Inženjer interne prodaje

Avalon Partners d.o.o.

Beograd

16.08.2018.

Avalon Partners d.o.o. je vodeća domaća kompanija u oblasti elektro-energetske efikasnosti. Tokom 20 godina postojanja, kompanija je zauzela lidersku poziciju na domaćem tržištu u oblastima proizvodnje i isporuke rešenja za poboljšanje kvaliteta električne energije, kompenzacije reaktivne snage, filtriranja viših harmonika, monitoringa energetskih performansi i ostalih rešenja za unapređenje elektro-energetske efikasnosti.

Zbog povećanja obima poslovanja, potreban nam je:

(Mesto rada: Beograd)

Opis poslova:

  • Tehnička analiza zahteva klijenata,
  • Priprema tehničkog rešenja,
  • Izrada ponude i tehničke dokumentacije,
  • Koordinacija sa proizvođačima komponenti,
  • Koordinacija sa sektorom proizvodnje,
  • Izrada verifikacionih izveštaja,
  • Prevođenje tehničkih uputstava,
  • Tehnička pomoć kupcima i prodavcima,
  • Saradnja sa ostalim sektorima u kompaniji (tehnička podrška, logistika, nabavka, finansije),
  • Redovno izveštavanje rukovodstva o ostvarenim rezultatima.

Uslovi:

  • VS ili VSS iz oblasti elektrotehnike, smer energetika,
  • Minimum 1 godina radnog iskustva,
  • Znanje engleskog jezika,
  • Vozačka dozvola B kategorije,
  • Odlično poznavanje MS Office, AutoCAD i sl.

Od Vas se očekuje:

  • Da ste komunikativni,
  • Da ste precizni,
  • Da ste orijentisani na detalje,
  • Da težite kontinuiranom profesionalnom usavršavanju i napredovanju

Nudimo Vam:

  • Stimulativni lični dohodak,
  • Ugovor na neodređeno vreme,
  • Rad u modernom i dinamičnom okruženju,
  • Širok spektar stručnih problema u elektro energetici,
  • Konstantno stručno usavršavanje.

Ukoliko smatrate da ste Vi prava osoba za ovu poziciju, pošaljite nam svoj CV najkasnije do 16.08.2018. godine.

    O NAMA Mi smo kompanija sa prostora koja je čovečanstvu dala Nikolu Teslu, Milevu Ajnšatajn, Mihajla Pupina i druge “Prometeje savremenog doba”. Genetski talenat za inovativnost već 25 godina potvrđujemo u više od 800 projekata iz oblasti elektroenergetske efikasnosti. Smeli u pristupu, posvećeni u radu i srdačni u komunikaciji, mi smo drugačije rešenje za vaše probleme. Mi smo – sa naponom na ti – što je našim bivšim poslovnim partnerima, a sadašnjim prijateljima donelo ušetedu od 25.000.000 evra.…

    Direktan link do oglasa