Elixir Sistem jedan je od regionalnih lidera u oblasti hemijske industrije, u proizvodnji kompleksnih mineralnih djubriva, kao i ostalim segmentima agrobiznisa. Liderska pozicija koju imamo na tržištu podrazumeva kontinuiran razvoj i unapređenje proizvodnih procesa. Najmodernije tehnologije i rad visokostručnog i dobro obučenog osoblja obezbeđuje najviši nivo kvaliteta svih naših proizvoda.

Nudimo odlične uslove rada sa mogućnošću usavršavanja i razvoja karijere. Naš Sistem ima obezbeđen pristup tehnološkim inovacijama i dugoročnim investicijama u cilju održavanja liderske pozicije na tržištu i povećanja produktivnosti.

Članica Sistema, Elixir Prahovo, fabrika za proizvodnju fosforne kiseline oglašava otvorenu poziciju:

Inženjer logistike

mesto rada: Prahovo (Negotin)

Kvalifikacije:

  • Visoka stručna sprema tehničkog usmerenja;
  • Radno iskustvo u procesnoj industriji – poželjno 3 godine.

Opis posla:

  • Ugovara i organizuje transport;
  • Prati ispravnost i organizuje održavanje sredstava spoljašnjeg i unutrašnjeg transporta (utovarivača, buldožera, viljuškara, kamiona, traktora);
  • Redovno izveštava o stanju gotovosti unutrašnjeg transporta sa održavanjem (dnevno);
  • Redovno izveštava o izvršenju planova, zadataka (dnevno);
  • Hitno izveštava o tehničkim neispravnostima mašina i vozila i predlaže rešavanje nastalih poremećaja;
  • Izveštava o nedostataku resursa za unutrašnji transport (po potrebi);
  • Izveštava o velikim utrošcima goriva, maziva i rezervnih delova (po potrebi);
  • Planira redovni i vanredni tehnički pregledi mašina i vozila;
  • Kontroliše i prati kretanje vozila prilikom dopreme i otpreme robe;
  • Učestvuje u izradi planova nabavke goriva i maziva, i planova nabavke rezervnih delova za mašine i vozila;
  • Vodi ažurnu evidenciju o vozilima i vozačima kao i troškovima nastalim korišćenjem;
  • Sprovodi unutrašnje kontrole iz oblasti bezbednosti saobraćaja;
  • Izrada izveštaja u svim zahtevanim formatima po nalogu direktora društva;
  • Obezbeđuje i kontroliše održavanje radne i tehnološke discipline;
  • Postupa u skladu sa zahtevima sistema menadžmenta kvaliteta, dobre higijenske prakse i sistema bezbednosti proizvoda;
  • Obezbeđuje i kontroliše uslove za pravilnu primena propisanih mera za bezbedan i zdrav rad na radnom mestu i radnoj okolini, kao i korišćenje propisanih sredstava lične i kolektivne zaštite, a sve u skladu sa Pravilnikom  o bezbednosti i zdravlju na radu;
  • Obezbeđuje i kontroliše  uslove za pravilnu primenu propisanih mera zaštite od požara i Pravila zaštite od požara;
  • Obezbeđuje i kontroliše primenu propisanih mera zaštite životne sredine.

Potrebne veštine:

  • Aktivno znanje rada na računaru;
  • Znanje engleskog jezika.

Rok za konkurisanje: 21.08.2018.

Znate li nekog ko bi bio odličan za ovaj posao? Prosledite mu oglas!

Preporučite oglas

Pozdrav ,

je nakon pregleda oglasa na sajtu Poslovi.infostud.com poželeo/la da vam preporuči ovaj oglas jer smatra da bi vam on mogao biti interesantan.

Kako biste videli o kom oglasu je reč, kliknite na: Inženjer logistike

Podelite na društvenim mrežama:

Komentar za Poslovi.infostud.com

Prijava problema, predlozi i sugestije

Ovaj formular je namenjen isključivo za komentare na rad Poslovi.infostud.com. Na komentare namenjene poslodavcima ne možemo da odgovorimo. Ukoliko želite da se obratite poslodavcu, koristite kontakt podatke iz samog oglasa.

Štampa

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.