Konkurs je istekao.

Inženjer održavanja poslovnog objekta

Continental Novi Sad / Plant

Novi Sad

02.12.2022.

Lokacija: Fabrika Novi Sad | Potreban broj izvršilaca: 1
OPIS POSLA
  • Definiše i unapređuje aktivnosti preventivnog održavanja kako bi se uskladili sa planovima održavanja i osigurala dostupnost opreme
  • Primenjuje odgovarajuće metode sistema kako bi postigli potrebnu tehničku dostupnost i kvalitet procesa na opremi za koju je odgovoran/na
  • Definiše eliminisanje centralnih problema, autonomno i sistematsko održavanje, preventivno upravljanje imovinom
  • Definiše konkretne odgovornosti, uputstva za rad i sistem za praćenje i praćenje aktivnosti, evaluaciju i izveštavanje
  • Organizuje i rukovodi aktivnostima TPM-a kako bi obezbedio/la realizaciju plana i pripremio/la potrebnu dokumentaciju
  • Podržava uvođenje nove tehnologije i opreme u fabriku
  • Predlaže projekte poboljšanja troškova za svoje proizvodne linije
  • Pruža rešenje za smanjenje zastoja opreme i troškova rezervnih delova opreme
  • Priprema tehničke izveštaje koji prikazuju stanje instalacija, uočene nedostatke, potrebne projekte za popravke i procenjene troškove popravke
  • Nadgleda aktivnosti koje obavljaju ugovoreni izvođači
  • Proverava usklađenost materijala i izradu arhitektonskih, mašinskih i električnih instalacija sa planovima i specifikacijama
  • Pregleda i odobrava tehničku dokumentaciju koju dostavljaju dobavljači i izvođači građevinskih projekata
POTREBNE KVALIFIKACIJE
  • Univerzitetska diploma iz oblasti inženjeringa, mehanike, elektronike ili srodne oblasti
  • Poželjno iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji
  • Razumevanje savremene proizvodnje i alata za upravljanje kvalitetom
  • Elektronika, automatizacija i ‘‘Mechanics Know How‘‘
  • Poznavanje MS Office paketa
  • Dobre komunikacijske veštine
  • Govori engleski jezik
  • Dobre organizacione sposobnosti i veštine rešavanja problema
ŠTA MOŽETE DA OČEKUJETE OD NAS
Fleksibilno radno vreme
Napredovanje unutar kompanije
Timbilding aktivnosti
Obuke i razvojne programe
’’Speak Up’’ kulturu
Konkurentan paket beneficija
Mogućnost rada na daljinu
Privatno zdravstveno osiguranje
Internacionalno radno okruženje
Poštovanje različitosti
O KOMPANIJI
Kao jedan od vodećih svetskih lidera u auto industriji, svakodnevno razvijamo proizvode i rešenja koja ispunjavaju naše snove o mobilnosti. Naše inovacije pomažu da svet učinimo boljim i sigurnijim mestom i to je ono što nas pokreće. U oblasti User Experience - UX (Korisničko iskustvo) zapošljavamo preko 15 000 ljudi na 21 lokaciji širom sveta. Lideri smo u osmišljavanju inovativnih rešenja za izvanredno korisničko iskustvo. Naša strategija je da budemo vodeća svetska kompanija za razvoj i proizvodnju rešenja u automobilskoj industriji. U fabrici Continental u Novom Sadu proizvode se instrument table za vozila, kao i sistemi za prikazivanje informacija i multimedijalnog sadržaja na ekranima.
Ukoliko ste zainteresovani za ovu poziciju, možete nam poslati Vašu biografiju/CV na engleskom jeziku preko poslovi.infostud.
Kontaktiraćemo kandidate koji prođu u uži krug.
    Konkurs je istekao.
    Upoznajte poslodavca Continental

    Continental

    Upoznajte nas: Kao jedna od vodećih korporacija u domenu automobilske industrije, Continental već više od 150 godina radi na razvoju proizvoda i rešenja kojima će ispuniti potrebe o lakoći kretanja građana širom sveta. Od svog osnivanja 1871. godine, kompanija pruža sigurna, efikasna, inteligentna i pristupačna rešenja za vozila, mašine, saobraćaj i transport. Sa prihodima od prodaje od 39,4 milijarde evra u 2022. godini, Continental pripada grupi vodećih dobavljača u automobilskoj industriji i ... Saznajte više

    Iskustva zaposlenih

    "Kada sam došao u Novi Sad, Continental je u ovom gradu imao svoj istraživačko-razvojni centar. Pratila ga je odlična reputacija, tako da sam otvaranje fabrike #Continental_NoviSad video kao odličnu priliku ... " Pročitajte celo iskustvo

    Beneficije

    • TIMSKA DRUŽENJA
    • SPORT I REKREACIJA
    • NAGRADE, BONUSI, POKLONI
    • EDUKACIJA, PROFESIONALNI RAZVOJ
    • FLEKSIBILNO RADNO VREME
    • ZABAVNI SADRŽAJ
    • OBEZBEĐENA OPREMA ZA RAD
    • RAD OD KUĆE
    • OBEZBEĐEN PARKING
    • PROGRAM MENTORSTVA
    • RAD NA DALJINU
    • DOBROVOLJNO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE
    • PERSONALIZOVANE BENEFICIJE
    • KOMPANIJSKI POPUSTI

    Direktan link do oglasa