Konkurs je istekao.

Inženjer prodaje - elektrotehnika

Vesimpex

Beograd

25.10.2016.

ugovor puno radno vreme
Vesimpex
Vesimpex

Vesimpex d.o.o. Beograd je kompanija sa bogatim iskustvom u prodaji opreme, projektovanju, ugradnji i održavanju rešenja u oblasti energetike i informacionih tehnologija.

U partnerskom odnosu sa nemačkom kompanijom Ritttal trenutno rade na razvoju prodajnog tima. Za dalje unapredjenje prodajnih aktivnosti traže sposobnog i energičnog kandidata za poziciju

Inženjer prodaje

- elektrotehnika -

Uslovi:

  • diplomirani inženjer elektrotehnike
  • više od 3 godine iskustva u prodaji prema industrijskim potrošačima
  • poznavanje tržišta i iskustvo u pripremi ponuda
  • znanje engleskog jezika, nemački prednost
  • napredno poznavanje MS Office paketa
  • izgrađene veštine komunikacije, prezentacije i pregovaranja
  • otvorena i elokventna osoba, sa jakim tehničkim znanjima
  • proaktivan, dinamičan i inicijativan prodavac, sposoban da uoči i iskoristi poslovne prilike
  • vozačka dozvola, aktivan vozač

Opis posla:

  • širenje prodajne mreže i unapređenje prodajnih rezultata
  • direktan kontakt sa kupcima, pružanje tehničke podrške i saveta
  • praćenje i kontrola naplate potraživanja
  • briga o postprodajnim uslugama vezanim za servis i reklamaciju
  • planiranje, izrada SWOT analize, rad u CRM-u
  • analiza tržišta i konkurencije, predlaganje mera za unapređenje poslovanja
  • redovno izveštavanje menadžmentu o sprovedenim aktivnostima i postignutim rezultatima

Naš Klijent Vam nudi priliku da postanete deo uspešne kompanije kao i mogućnost za dalji profesionalni razvoj uz stimulativne uslove rada.

Ukoliko ste zainteresovani za ovu poziciju, molimo Vas da svoju biografiju pošaljete isključivo na adresu našeg konsultanta za kadrove, uz zagarantovanu diskreciju.

Hill International, Beograd, Ruzveltova 45, tel./faks: +381 11 3294 500
, e-mail: prijava@hill.rs

Hill international symbol

    HILL International d.o.o.

    • Ruzveltova 45, Beograd, Srbija
    • PIB: 101011936
    • Matični broj: 07514395

    Direktan link do oglasa