Konkurs je istekao.

Inženjer prodaje montažnih konstrukcija

Structura Concept d.o.o.

Beograd

26.10.2022.

Naziv radnog mesta – INŽENJER PRODAJE MONTAŽNIH KONSTRUKCIJA

Uslovi:

1)   VI ili VII stepen stručne spreme – građevinske, arhitektonske ili mašinske struke;

2)   Radno iskustvo - 2 godine radnog iskustva na komercijalnim poslovima (prodaja);

3)   Posebna znanja i veštine – aktivno znanje engleskog jezika, osnovna informatička pismenost, dobro poznavanje principa upravljanja prodajom i nabavkom;

4)   Vozačka dozvola B kategorije - postoji potreba za terenskim radom i/ili putovanjem;

5)   Komunikativnost i kreativnost; posedovanje razvijenog osećaja za posao, sposobnost da motiviše i predvodi tim; uverljivost u kontaktima sa klijentima; istaknute prodajne, pregovaračke, organizacione i IT veštine;

6)    Broj izvršilaca - 1.

Opis poslova i radnih zadataka:

•      upravljanje procesom prodaje prefabrikovanih konstrukcija od betona, čelika i hibridnih materijala;

•      širenje baze kontakata ciljnih grupa;

•      razvoj tržišta Srbije i regiona;

•      samostalno održava i razvija komunikaciju sa postojećim i potencijalnim kupcima koristeći odgovarajuća pravila prodaje, etičke principe prodaje i relevantne interne veze, u cilju optimizacije kvaliteta usluge, povećavanja obima poslova i zadovoljstva kupaca;

•      kreiranje marketing plana u cilju plasiranja prefabrikovanih konstrukcija na tržišta Srbije i regiona;

•      u saradnji sa Direktorom komercijalnog sektora, a na osnovu realnih očekivanja, izrađuje Plan prodaje, prati i analizira njegovu realizaciju i o tome sačinjava odgovarajuće periodične izveštaje;

•      prezentira/dostavlja reklamni materijal;

•      organizuje poslovne prezentacije proizvodnog programa;

•      prati komercijalne i marketinške aktivnosti svih kompanija iz ove delatnosti, na ciljnim tržištima;

•      učestvuje u izradi ponude tako što sugeriše i usmerava na bitne pojedinosti koje mogu da utiču na krajnju cenu, saopštava informacije o saznanjima vezanim za ponude konkurencije, sa ciljem da se postigne konkurentna cena;

•      redovno izveštava Direktora komercijalnog sektora o sopstvenom radu i preuzetim poslovnim aktivnostima;

•      prisustvuje obukama i razvija sopstveno znanje, sposobnosti i veštine;

•      redovno posećuje klijente i, po potrebi, timove na terenu;

•      prisustvuje različitim konferencijama, izložbama domaćim i/ili inostranim sajmovima;

•      obavlja aktivnosti prodaje za koje je odgovoran u skladu sa procedurama IMS koje sadrže ovlašćenja i odgovornosti za kvalitet, zaštitu životne sredine, bezbednost i zdravlje na radu i društvenu odgovornost;

•      obavlja aktivnosti u skladu sa zakonom i etičkim standardima;

•      po potrebi koristi službeno vozilo;

•      radi na profesionalnom usavršavanju;

•      pridržava se mera BZR i PPZ;

•      izvršava i sve druge radne zadatke iz opisanog opsega posla po nalogu neposrednog rukovodioca.

Za svoj rad odgovara Direktoru komercijalnog sektora.

  • Južni bulevar 84, Beograd, Srbija
  • PIB: 109937814
  • Matični broj: 21270733

Direktan link do oglasa