Inženjer tehničke podrške - prodaje i servisa (Belzona brand manager)

Rolling World d.o.o.

Beograd

30.12.2020.

ROLLING WORLD d.o.o. je privatna kompanija iz Beograda, partner velikih svetskih proizvođača industrijskih rezervnih delova i opreme čijom se distribucijom bavimo skoro pune dve decenije. Rolling World d.o.o. je ekskluzivni distributer kompozitnih proizvoda BELZONA za tržište Srbije, najveći distributer TIMKEN proizvodnog programa i jedan od tri najveća distributera ležajeva u Srbiji.

Raspisuje konkurs za izbor na sledeće radno mesto:

Inženjer tehničke podrške - prodaje i servisa (BELZONA brand manager)

Lokacija: Beograd

Broj izvršilaca: 1

Uslovi:

  • VSS mašinska struka
  • Dobro poznavanje engleskog jezika
  • Odlično poznavanje MS Office paketa, pre svega MS Excel
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Sistematičnost, preciznost, efikasnost u radu
  • Sposobnost rada u timu
  • Radno iskustvo najmanje 5 godina

Opis posla:

  • Promocija i prodaja proizvoda i usluga robne marke Belzona
  • Komunikacija sa kompanijom Belzona (poručivanje, tehnička podrška, obuke, webinari, …)
  • Rad na terenu (posete korisnicima i njihovim proizvodnim kapacitetima)
  • Po nalogu Direktora Društva obavlja i druge poslove, saglasno svojim znanjima i sposobnostima

Odgovornost:

  • Za tačno i blagovremeno izvršenje posla
  • Za poverljivost poslovnih podataka

Kompanija nudi:

  • Stalno zaposlenje
  • Mogućnost profesionalnog i ličnog usavršavanja
  • Rad u mladom i perspektivnom timu

Uz PROPRATNO PISMO za konkurs dostavlja se sledeća dokumentacija:

  • CV
  • Preporuke – nije neophodno

    ROLLING WORLD d.o.o. je privatna kompanija iz Beograda, partner velikih svetskih proizvođača industrijskih rezervnih delova i opreme čijom se distribucijom bavimo skoro pune dve decenije. Rolling World d.o.o. je jedan od tri najveća distributera proizvodnog programa SKF, najveći distributer TIMKEN proizvodnog programa I jedan od tri najveća distributera ležajeva u Srbiji.

    Direktan link do oglasa