Konkurs je istekao.

Inženjer za implementaciju sistema tehničke zaštite

ISC Contact d.o.o.

Beograd

28.10.2018.

ISC CONTACT d.o.o. preduzeće sa osnovnom delatnošću projektovanja, inženjeringa, instaliranja, proizvodnje i trgovine sistemima za tehničku bezbednost i komunikacije. ISC CONTACT je danas ovlašćeni distributer i sistem integrator vodeće svetske kompanije iz ove oblasti BOSCH Security Systems.

Zbog proširenja obima posla raspisujemo konkurs za radno mesto:

Mesto rada: Beograd

Uslovi:

  • Viša ili visoka stručna sprema, (smer elektronika, telekomunikacije, automatika, računarska tehnika..)
  • Neophodno aktivno poznavanje engleskog jezika
  • Neophodna vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
  • Poželjna je licenca za vršenje poslova montaže, puštanja u rad, održavanja sistema tehničke zaštite i obuke korisnika
  • Poželjan je položen stručni ispit iz oblasti zaštite od požara
  • Za VSS neophodne licence B1, B2, B5
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Opis poslova:

  • Pripremanje i planiranje instaliranja sistema tehničke zaštite
  • Instaliranje i ugranja sistema tehničke zaštite
  • Kontrola i servis sistema tehničke zaštite
  • Nadzor za kvalitet izvedenih radova i dokumentacije
  • Obuka korisnika usluga za korišćenje instaliranih sistema tehničke zaštite
  • Dostavljanje potrebne dokumentacije (zapisnika, garancija, uputstava i sl.)
  • Komunikacija sa klijentima i podizvođačima
  • Rad na poslovima u okviru postojećih licenci
  • Obavljanje svih drugih relevantnih dužnosti na zahtev nadređenog rukovodioca

Dodatne veštine:

  • Sposobnost samostalnog i timskog rada
  • Komunikativnost, preduzimljivost i organizovanost

Preuzeti obrazac CVa sa sajta www.iscc.rs/posao

Rok za konkurisanje: 28.10.2018.

    • Porečka br. 13, Beograd, Srbija
    • PIB: 101729798
    • Matični broj: 06759025

    Direktan link do oglasa