Konkurs je istekao.

Inženjer za implementaciju sistema tehničke zaštite

Roaming Networks d.o.o.

Beograd

06.03.2018.

Kompanija Roaming Networks je jedan od vodećih sistem integratora u ICT industiji u Srbiji i regionu Balkana. Pružamo profesionalne usluge konsaltinga, projektovanja, implementacije, integracije i održavanja u oblastima radio i radio-relejnih pristupnih mreža, pasivnih optičkih mreža, transportnih i pristupnih sistema, IT infrastrukture i data centara i sistema tehničke zaštite. Tokom prethodnih godina izgradili smo jako prisustvo na tržištima Srbije, Crne Gore, Bosne i Hercegovine, Austrije i Nemačke. Roaming Networks ima preko 400 zaposlenih. Partnerski sarađujemo sa 15 svetskih kompanija. Kroz stabilan rast i razvoj težimo da proširimo poslovanje na nova tržišta Evrope i Bliskog Istoka.

Zbog proširenja obima posla kompanija Roaming Networks raspisuje konkurs za radno mesto u Beogradu:

INŽENJER ZA IMPLEMENTACIJU SISTEMA TEHNIČKE ZAŠTITE

 Beograd

Opis posla:

  • Pripremanje, planiranje, izvršenje, nadzor, kontrola i završetak projekta u skladu sa ugovorenim obavezama, rokovima i projektovanim budžetom
  • Vršenje nadzora i izvođenje radova na sistemima tehničke zaštite (video nadzor, kontrola pristupa, alarmni sistemi, video/audio interfonski sistemi, strukturno kabliranje, sistemi ozvučenja, sistemi za dojavu požara, ...)
  • Raspoređivanje zaposlenih na poslove i radne zadatke (inženjere, montere i tehničare), izdavanje konkretnih zadataka i upozoravanje na primenu svih propisanih mera bezbednosti i zdravlja na radu, a naročito pri radu na visini
  • Radovi na puštanju sistema tehničke zaštite
  • Izrada tehničkih rešenja
  • Tehnička podrška pri realizaciji projekta
  • Odgovoran za kvalitet izvedenih radova
  • Po nalogu neposrednog rukovodioca postupanje po reklamacijama
  • Redovno izveštavanje neposrednog rukovodioca u dogovorenom obliku
  • Obavljanje svih drugih relevantnih dužnosti na zahtev nadređenog rukovodioca

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema, elektrotehnički fakultet ili saobraćajni fakultet (smer telekomunikacije)
  • Minimum 1 (jedna) godina radnog iskustva na puštanju sistema tehničke zaštite ili ekvivalentna kombinacija znanja i obrazovanja
  • Rad na računaru, poznavanje programa AutoCAD, MS Office
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Poželjno posedovanje licence za montažu, povezivanje, puštanje, obuku i održavanje sistema tehničke zaštite koju izdaje MUP (Zakon o privatnom obezbedjenju)

Dodatne veštine:

  • Preduzimljivost
  • Proaktivan stav u radu
  • Rezultatski orjentisan
  • Preciznost
  • Organizovanost
  • Sistematičnost
  • Sposobnost kvalitetnog samostalnog rada

Postanite deo našeg tima!

Rok za konkurisanje: 06.03.2018.

    Roaming Networks je IKT kompanija, sistem integrator i digitalni izvođač koji na globalnim tržištima pruža napredne usluge u telekomunikacijama, i drugim industrijama. Organizacija od 600 ljudi brine o projektovanju, izgradnji, integraciji i drugim uslugama, omogućavajući klijentima da se fokusiraju na ono što im je važno i što je njihov osnovni posao. Napredovali smo i razvijali svoje kompetencije kroz generacije sofisticiranih tehnologija i nastavljamo da to činimo prateći potrebe i očekivanja…

    Direktan link do oglasa