Konkurs je istekao.

Inženjer za prodaju

ASW Inženjering d.o.o.

Beograd

05.05.2018.

ASW Inženjering je domaća softverska firma, sa sedištem u Beogradu, specijalizovana za izradu i implementaciju sopstvenih visokokvalitetnih softverskih proizvoda i rešenja. Više podataka o nama, našim proizvodima i klijentima možete dobiti na sajtu www.asw.eu

Najveće bogatstvo i vrednost ASW su naši zaposleni. ASW Inženjering je mesto profesionalnog razvoja i učenja.

Mi poštujemo mišljenje naših zaposlenih.

ASW Inženjering i naši klijenti izuzetno poštuju stalni napor naših zaposlenih da svojim idejama i kreativnošću doprinose unapredjenju proizvoda i usluga. ASW nagradjuje zaposlenog godine i one koji najviše doprinose razvoju proizvoda.

Profesionalni razvoj i stalno učenje

Iznad svega poštujemo ulaganje u znanje. Naši proizvodi i usluge su pouzdani, ali izazovni i njihov stalni razvoj traži i stalni profesionalni razvoj svih zaposlenih. Imperativ je u svakom trenutku biti u toku sa inovacijama u IT sektoru i da naši zaposleni i studenti na praksi kontinuirano uče i razvijaju svoje kompetencije. Program učenja i mentoring obezbeđuju uspeh i kvalitet. Zbog toga svi radimo zajedno na razvoju kako profesionalnih tako i interpersonalnih veština. Ovo je šansa koju ASW nudi zaposlenima, ali i budućim kolegama.

Prijatno radno okruženje

Naši zaposleni imaju mogućnost da učestvuju u raznim sportskim aktivnostima (košarka, odbojka) kao i team building aktivnostima. Mi nismo samo ljudi koji rade zajedno, nego i veliki tim!

Ukoliko sebe vidite u našem timu-kontaktirajte nas!

(broj izvršilaca 1)
Lokacija: Beograd

Opis posla:

  • Istražuje tržište i traži nove klijente
  • Kontaktira potencijalne klijente;
  • Analizira zahteve tendera ili potencijalnog klijenta;
  • Kreira i predlaže rešenja prema zahtevima klijenta
  • Planira i kreira prezentacije proizvoda za potencijalnog klijenta
  • Učestvuje u prezentaciji, pregovorima, usaglašava ponuđena rešenja sa specijalistima čiji je to domen
  • Formira ponudu na bazi pregovora i prezentacija
  • Formira ugovor i prati realizaciju

Poželjno iskustvo, obrazovanje i poslovne veštine:

Uslovi za obavljanje posla:

  • Visoka stručna sprema: fakultet organizacionih nauka, ekonomski fakultet, smer menadžment ili informacioni sistemi, elektrotehnički fakultet
  • Poznavanje informacionih sistema i poslovnih aplikacija
  • Znanje englekog jezika
  • Prednost imaju kandidati sa iskustvom na istim ili sličnim poslovima (prodaja informacionih sistema baziranih na aplikativnim rešenjima)

Kompetencije:

  • Tehnke prodaje, pregovaranje, prezentacija
  • Kreativni način razmišljanja sa uporištem u tehničkom znanju i logičkom pristupu rešavanja problema

Kandidatima nudimo:

  • Stalno zaposlenje
  • Rad na zanimljivim projektima u dinamičnom timu
  • Dinamičan posao u prijatnom okruženju
  • Mogućnost ličnog i stručnog razvoja

U procesu selekcije kandidati neće biti na bilo koji način diskriminisani u odnosu na pol, godine, nacionalnu pripadnost, seksualno opredeljenje, zdravstveno stanje, invalidnost, veroispovest, ili bilo koje drugo lično svojstvo, kako je definisano zakonom.

Napomena: Slanjem prijave (CV) kandidat se slaže da kompanija može da obradi njene/njegove podatke u svrhu realizacije procesa selekcije i u skladu sa zakonom.

Rok za dostavljanje CV i prijavu na konkurs je do 05.05.2018.

    Ovaj poslodavac odgovara na vaše prijave
    Konkurs je istekao.

    ASW Inženjering d.o.o. Beograd

    Više od tri decenije ASW Inženjering plasira sopstvene proizvode u oblasti informacionih tehnologija i realizuje složene projekte, da bi odgovorio raznovrsnim potrebama svojih korisnika. Naših 60+ inženjera, IT stručnjaka, razvija savremena i kompletna softverska rešenja, međutim naša delatnost takođe podrazumeva i savetovanje i optimizaciju organizovanja poslovnih procesa, sve sa ciljem unapređenja poslovanja i pospešenja poslovnih rezultata klijenta. Kvalitet i prilagodljivost naših rešenja, kao…

    Direktan link do oglasa