Konkurs je istekao.

Inženjer za upravljanje građevinskim projektima

Tankmont d.o.o.

Za rad u Srbiji i inostranstvu

28.11.2019.

Kompaniji Tankmont d.o.o. Beograd, sa osnovnom delatnošću u oblasti prefabrikacije i montaže čeličnih konstrukcija (objekti u zgradarstvu i industriji), potrebni su

Inženjeri za upravljanje građevinskim projektima

Direkcija se nalazi u Beogradu, a proizvodni pogon u Starim Banovcima.

Opis posla:

  • Analiza i izrada projektne dokumentacije
  • Izrada tehničke dokumentacije (rad u ACAD-u i Microsoft Office paketu)
  • Planiranje i praćenje izvedenih radova u procesu prefabrikacije i montaže
  • Svakodnevna neposredna kontrola učinka i kvaliteta izvedenih radova
  • Upravljanje neophodnim resursima za potrebe projekta
  • Izrada i ažuriranje dinamičkih planova
  • Praćenje finansijske realizicaje projekta
  • Kontrola i sprovođenje mera BZR i KK u svim fazama projekta
  • Rad u kancelariji, proizvodnom pogonu i na gradilištu

Uslovi:

  • Diplomirani građevinski inženjer (poželjno smer konstrukcije) ili diplomirani mašinski inženjer (poželjno smer proizvodno mašinstvo/mašinske konstrukcije i mehanizacija) sa minimum VII stepenom stručne spreme
  • Poželjno radno iskustvo na poslovima rukovodioca radova na izradi i montaži čeličnih konstrukcija
  • Prednost će imati kandidati sa radnim iskustvom na poslovima montaže tehnoloških cevovoda (korišćenje izometrija, poznavanje TIG procesa zavarivanja…)
  • Poznavanje rada na računaru
  • Spremnost na timski rad i angažovanje u zemlji i inostranstvu
  • Spremnost na promenu mesta radnog angažovanja
  • Spremnost za timsko i individualno usavršavanje i napredovanje
  • Sposobnost za rad na visini
  • Poželjno je posedovanje licence 430, 410, 310
  • Poželjno je poznavanje rada u programima Advance Steel, Tower, MS Project
  • Poželjno je osnovno poznavanje ruskog i engleskog jezika

Profil kandidata:

  • Dobre organizacione sposobnosti
  • Sposobnost za rad pod pritiskom i u ograničenim vremenskim rokovima
  • Visok nivo motivacije i angažovanosti
  • Posvećenost i odgovoran pristup poslu
  • Sposobnost za samostalan i timski rad

Nudimo:

  • Zaposlenje sa mogućnošću napredovanja
  • Mogućnost rada u Srbiji i/ili inostranstvu na kapitalnim projektima
  • Rad u timu sa odličnim međuljudskim odnosima
  • Dobra i redovna primanja
  • Tehnički i tehnološki opremljeno radno mesto
  • Dinamično radno okruženje

Rok za konkurisanje: 28.11.2019.

    „Tankmont” je savremeno orijentisana organizacija koja ostvaruje visoku produktivnost i efikasnost u najrazličitijim okruženjima i uslovima poslovanja uz pomoć fleksibilnih i dobro obučenih kadrova, ostvarujući na taj način principe kvaliteta, pouzdanosti i konkurentnosti. Politika firme, njena misija i vizija, zasnovane su na principima visokog kvaliteta proizvoda i usluga, kratkim i uvek poštovanim rokovima, operativnom efikasnošću, konkurentnošću na cenovnom planu i, iznad svega, poštenom i korektnom…

    Direktan link do oglasa