Konkurs je istekao.

Inženjer za zavarivanje i kontrolu kvaliteta I

Via Ocel d.o.o.

Šimanovci

18.07.2019.

Kompanija koja se bavi inženjeringom, proizvodnjom i montažom u oblasti termotehnike i termoenergetike traži visoko motivisane kandidate za poziciju:

Šimanovci

OSNOVNI USLOVI:

  • VŠS - VSS / VI - VII stepen stručne spreme tehničkog obrazovnog profila (mašinski)
  • Posedovanje diplome IWE
  • Samostalnost u radu
  • Pet godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Aktivno znanje rada na računaru
  • Aktivno znanje engleskog jezika – govorno i pisano
  • Vozačku dozvolu B kategorije

OD VAS OČEKUJEMO:

  • Visok nivo odgovornosti, samostalnost i pouzdanost u radu
  • Odlične organizacione sposobnosti, izraženu inicijativu, efikasnost i preciznost
  • Sposobnost brze implementacije novih ideja i timskog rada
  • Sposobnost za rad u dinamičnom okruženju pod pritiskom

OPIS POSLOVA I KLJUČNE ODGOVORNOSTI:

  • Učestvuje u izradi tehnologije i specifikacije zavarivanja (uz nadzor glavnog inženjera), kao i ostale zavarivačke i atestno tehničke dokumentacije
  • Vrši kalkulaciju količina dodatnog i potrošnog materijala za zavarivanje, po ugovoru/projektu
  • Vrši kontrolu i praćenje procesa zavarivanja u proizvodnji
  • Prati rad zavarivača i njihov obim ispitivanja/provere;
  • Organizuje i kontroliše skladištenje i rukovanje dodatnim materijalom, opremom za zavarivanje i termičku obradu; mernom opremom/baždarenje opreme
  • Vrši kontrolu upotrebe dodatnih materijala, gasova i opreme za zavarivanje
  • Vrši sprovođenje ispitivanja bez razaranja, pripreme za ispitivanja i samog ispitivanja, prati status kontrole i ispitivanja
  • Organizuje i obavlja ulaznu kontrolu osnovnog materijala i skladištenje istog
  • Organizuje identifikaciju i prenos oznaka osnovnog materijala, pozicija, sklopova
  • Obavlja međufaznu i završnu vizuelno-dimenzionu kontrolu pozicija, sklopova i organizuje skladištenje istih
  • Izrađuje zapise/izveštaje
  • Odgovoran je za pridržavanje i sprovođenje mera za bezbednost i zdravlje na radu i pravilnu primenu ličnih zaštitnih sredstava i mera zaštite od požara ZOP-a
  • Odgovoran je za primenu postupaka dokumentacije IMS-a (integrisanog menadžment sistema)
  • Odgovoran je za pridržavanje zahteva standarda EN 3834-2 i EN 1090, u procesu proizvodnje i kontrole kvaliteta
  • Obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca
  • Za svoj rad odgovoran je Direktoru Sektora za kontrolu kvaliteta i zavarivanje

NUDIMO VAM:

  • Rad u dinamičnoj, razvojno usmerenoj kompaniji
  • Redovna primanja

Napomena: Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 18.07.2019.

    Osnovna delatnost preduzeća VIA OCEL d.o.o. je proizvodnja i montaža termotehničkih instalacija, kao i trgovina na veliko čeličnim proizvodima. Pored domaćeg tržišta ovo preduzeće posluje i na tržištu EU plasmanom svojih proizvoda od čelika i armature velikih dimenzija. Kao jedan od lidera u svojoj branši VIA OCEL d.o.o. potencira kvalitet proizvoda i radova i neguje partnerske odnose kako sa svojim kupcima tako i sa dobavljačima.

    Direktan link do oglasa