Konkurs je istekao.

Inženjera elektrotehnike (smer energetika) – izvođač radova

ATM BG d.o.o.

Beograd

25.05.2022.

ATM BG d.o.o. je kompanija koja uspešno posluje od 2008. godine u Srbiji i regionu i bavi se izgradnjom, projektovanjem, rekonstrukcijom i održavanjem kontaktnih mreža, elektroenergetskih objekata, ispravljačkih i elektrovučnih podstanica, automatizacijom i procesnim merenjima.

Trenutno imamo 100 zaposlenih. Zahvaljujući svom profesionalnom i organizovanom timu, naša kompanija zauzima jedno od najcenjenijih mesta na srpskom tržištu u oblasti projekata na izgradnji Kontaktne mreže.

Zbog kontinuiranog rasta obima posla i potreba za novim stručnim kadrovima zapošljavamo.

Opis posla:

·         Izvođenje radova i rekonstrukcija u okviru delatnosti firme u zemlji i regionu sa upućivanjem na gradilište u zemlji i regionu;

·         Radovi na Kontaktnoj mreži i pripadajućim energetskim postrojenjima za napajanje Kontaktne mreže za železnički, tramvajski i trolejbuski saobraćaj;

·         Elektroenergetska postrojenja (0.4, 10, 35 i 110 kV);

Uslovi:

·         VS / VSS, inženjer elektrotehnike ili master inženjer elektrotehnike;

·         Prednost imaju kandidati koji poseduju licence za izvođenje radova za stručnu oblast kao i radno iskustvo za vreme posedovanja iste;

·         Radno iskustvo i profesionalnost u samostalnom obavljanju poslova i u timskom radu;

·         Viši nivo poznavanja rada na računaru: Windows, MS Project, AutoCAD i MS Office;

·         Znanje jednog stranog jezika (engleski, ruski);

·         Posedovanje vozačke dozvole B kategorije;

Nudimo:

·         Rad u uspešnom i dinamičnom timu, kontinuirana orijentisanost ka rastu i znanju;

·         Stalna i redovna primanja, sa mogućnošću dodatnih bonusa;

·         Rad na velikim, investicionim projektima koji daju veliku mogućnost razvoja;

·         Podstičemo dalji razvoj veština i znanja;

·         Obezbeđeni resursi neophodni za rad;

  • Bulevar Mihajla Pupina 127, Beograd, Srbija
  • PIB: 100829748
  • Matični broj: 07745729

Direktan link do oglasa