Konkurs je istekao.

Irodai adminisztrátor / Ügyintéző

Trivium d.o.o.

Subotica

03.07.2018.

ugovor puno radno vreme

A TRIVIUM Kft. két évtizedes szereplője a vámügynöki szakmának. A cég irodahálózata főként Magyarország Szerbiával, Ukrajnával, Romániával, illetve Horvátországgal határos átkelőin nyújt szállítmányozáshoz kapcsolódó szolgáltatást.

A dinamikusan fejlődő csapatunkhoz keresünk munkatársat:

a TOMPAI határátkelőkön található kirendeltségeinkbe

Szabadka

Feladatok:

  • a vám-kezelés és ügyintézés,
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • a különböző vámeljárások adminisztrációja,
  • a szolgáltatáshoz kapcsolódó számlák kiállítása,
  • pénztár kezelése

Elvárások:

  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • középfokú iskolai végzettség
  • magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete, és továbbá a szerb nyelv és még egy idegen nyelv (német, angol) középfokú ismerete
  • strukturált gondolkodás, jó elemző képesség,
  • rugalmasság, önállóság, magabiztosság és céltudatosság,
  • jó stressz tűrő képesség
  • csapatszellem
  • irodai tapasztalat előnyt jelent

Munkavégzés jellege:

  • folyamatos, megszakítás nélküli munkarend
  • teljes munkaidős (munkavégzés 12 órás műszakokban)

Foglalkoztató honlapja: www.trivium.hu

Jelentkezési határidő: 03.07.2018.

    TRIVIUM SUBOTICA DOO

    • KELEBIJA, Subotica, Srbija
    • PIB: 102048511
    • Matični broj: 08740909
    Više o poslodavcu

    Podelite na društvenim mrežama

    Direktan link do oglasa

    Prijavite problem sa oglasom

    Oglas za posao je sačuvan...

    Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?