Konkurs je istekao.

Domaći proizvođač kozmetike, aksesoara, alata i pribora za negu i ukrašavanje kose.

Naš brend je prisutan na domaćem i izvoznim tržištima duže od 20 godina, uz stabilan trend razvoja.

Potreban nam je:

Izvršilac na održavanju i podešavanju mašina

u proizvodnim procesima (praktikant)
Mesto rada: Beograd

Profil kandidata:

  • Profesionalna opredeljenost i posvećenost poslu,
  • Odgovorna osoba koja poštuje pravila i organizaciju rada,
  • Izražena sklonost ka timskom radu,
  • Preciznost, tačnost i pouzdanost.

Uslovi za rad:

  • IV stepen stručne spreme mašinskog ili elektro usmerenja.

Poseban uslov koji kompanija pruža:

  • Plaćeno stručno osposobljavanje i obuka (praksa) u trajanju od tri meseca,
  • Radni odnos od prvog dana početka obuke.

Osnovna zaduženja:

  • Upoznavanje sa procesnom opremom zastupljenoj u proizvodnji,
  • Upoznavanje sa procesima i procedurama podešavanja procesne opreme za rad na različitim grupama proizvoda,
  • Upoznavanje sa optimalnim procesima rada procesne opreme,
  • Poslovi na održavanju procesne opreme u proizvodnji.

Svi procesi koji su vezani za procesnu opremu su odgovornost glavnog i odgovornog izvršioca na održavanju (mentora) uz čije bi prisustvo praktikant sticao znanja.

Za uzvrat nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju,
  • Mogućnost prijema u stalni radni odnos,
  • Sticanja novih znanja i iskustva potrebnih za lični i profesionalni razvoj.

Ako vidite sebe kao novog člana naše kompanije i našeg uspešnog tima, prijavu uz obavezno dostavljanje biografije (CV) i motivacionog pisma možete slati isključivo na elektronskim putem, najkasnije do 14.09.2019. godine.

Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koju uđu u uži krug izbora.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.