Konkurs je istekao.

Izvršilac u sektoru tehničke pripreme

W.D. Concord West d.o.o.

Beograd

24.06.2020.

W. D. Concord West d.o.o. je građevinska kompanija koja svoju primarnu delatnost fokusira na usluge izvođenja radova u visokogradnji, usluge projektovanja, konsaltinga i inžinjeringa. Nakon mnogobrojnih uspešno realizovanih projekata W.D. Concord West stekao je reputaciju kompanije koja zadovoljava kriterijume i želje klijenata u najkraćim mogućim rokovima i željenom kvalitetu.

Usled proširenja obima posla, kompanija raspisuje konkurs za sledeću radnu poziciju: IZVRŠILAC U SEKTORU TEHNIČKE PRIPREME

Zaduženja:

  • Izrada i obrada kompletnog tehničkog dela ponude, u skladu sa zahtevima tenderske dokumentacije
  • Analiza cena svih pozicija iz predmeta radova
  • Praćenje radova na ugovorenim projektima, obrada privremenih i okončanih situacija izvedenih građevinskih radova
  • Izrada generalnih i detaljnih dinamičkih planova na projektima u fazi ugovaranja i izvođenja
  • Izrada organizacionih šema gradilišta, određivanje tehnologije izvođenja radova po fazama izgradnje
  • Prikupljanje informacija sa tržišta
  • Praćenje savremenih metoda i tehnologija izvođenja radova
  • Analiza konkurencije i cena

Uslovi za kandidate:

  • Diplomirani inženjer građevinarstva (VII stepen)
  • Minimum 3 (tri) godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje važećih zakona i pravilnika (prevashodno Zakona o planiranju i izgradnji)
  • Sposobnost samostalnog i timskog rada
  • Poznavanje rada na računaru – MS OFFICE paket (Word, Excel...), Outlook, AutoCad, MS-Project
  • Licenca za izvođenje radova biće prednost prilikom odabira kandidata
  • Aktivan vozač - B kategorija

Nudimo:

  • Redovna i stimulativna primanja
  • Rad u kancelariji, uz obilazak gradilišta po potrebi

NAPOMENA: Biće kontaktirani samo oni kandidati koji ispunjavaju sve gore navedene uslove iz konkursa.

    Konkurs je istekao.

    W.d.Concord West doo

    • Zrenjaninski put 150A, Beograd, Srbija
    • PIB: 106772815
    • Matični broj: 20678160

    Direktan link do oglasa