Konkurs je istekao.

Izvršilac za ugovaranje

Energoprojekt Holding

Beograd

19.06.2019.

Tokom 68 godina poslovanja Energoprojekt se razvio u kompleksni poslovni sistem, koji danas integriše 11 kompanija  sa sedištem u Srbiji i 22 kompanije, predstavništva i filijale u inostranstvu, nudeći širok spektar usluga uključujući konsalting, inženjering, izgradnju i opremanje.

Energoprojekt Holding a.d. je deo sistema Energoprojekt koji pruža pravne, finansijske, razvojne, marketinške i usluge interne revizije ostalim društvima sistema.

Potreban nam je:

Beograd

OPIS POSLA:

  • izrađuje ugovore
  • analizira tendersku dokumentaciju (pravni aspekt)
  • pruža pravnu podršku i prati tok realizacije ugovora
  • priprema dokumentaciju i daje stručna mišljenja u vezi sa odštetnim zahtevima
  • analizira relevantne propise u drugim jurisdikcijama od značaja za poslovanje društava iz Sistema Energoprojekt
  • po potrebi, priprema materijale za upravne, prekršajne, sudske, arbitražne i druge postupke

USLOVI:

  • završen pravni fakultet
  • minumum tri godine radnog iskustva na navedenim ili sličnim poslovima
  • znanje engleskog i/ili ruskog jezika

NUDIMO:

  • dinamično radno okruženje
  • radni odnos na neodređeno vreme

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 19.06.2019.

    • Bulevar Mihaila Pupina 12, Beograd, Srbija
    • PIB: 100001513
    • Matični broj: 07023014

    Direktan link do oglasa