Konkurs je istekao.

Java Developer

ASW Inženjering d.o.o.

Beograd

22.12.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Ko smo mi?

ASW je domaća softverska kompanija koja uspešno posluje 31 godinu u Balkanskoj regiji. Ponosimo se svojim proizvodima, svojim zaposlenima i svojim klijentima.

Kompanija ASW je do sada izgradila na stotine razvojnih inženjera od kojih su neki i dalje u timu ASW-a, a mnogi su se ostvarili u svojim ulogama širom sveta. I time se takođe ponosimo - gradimo svetski priznate i uvažene softver inženjere!

ASW tim pretežno čine mladi, ambiciozni ljudi koji žele da prošire svoje timove i zato tragamo za novim, inteligentnim, uspešnim i ambicioznim ljudima.

Više o kompaniji pronađi na: https://www.asw.eu/, kao i na zvaničnom LinkedIn profilu kompanije: https://www.linkedin.com/company/asw-inzenjering/

U nastavku je kraći opis posla, odgovornosti i beneficija koje nudimo budućim zaposlenima.

Opis posla:

  • Učestvovanje u projektovanju rešenja (modeliranje baze podataka, kreiranje arhitekture rešenja) i realizaciji projekata
  • Učestvovanje u fazama projektovanja i realizacije unapređenja postojećih funkcionalnosti proizvoda
  • Učestvovanje u fazama projektovanja i realizacije zahteva klijenata za novim funkcionalnostima proizvoda

Rad sa sledećim alatima i tehnologijama:

  • RDBMS: Oracle, PostgreSQL
  • ORM: iBatis, MyBatis, JPA/Hibernate
  • WS: Soap, Rest
  • CI: Maven, Jenkins
  • Frameworks: Spring
  • Microservices (Spring boot, spring cloud)
  • Reporting tools: JasperAsistant, iReport, ART
  • GUI Frameworks: JSP, JSF
  • Platforms: Web – Java Servlet API/Apache Tomcat/ Linux;  Desktop – Swing/Java WebStart
  • IDE: Spring Tool Suite (STS), PL/SQL Developer

Obavezni uslovi:

  • Iskustvo u radu kao Java SE/JEE Medior/Senior Developer (3+ godina iskustva u razvoju komercijalnih softvera)
  • Iskustvo u radu po agilnim metodologijama (SCRUM)
  • Obrazovanje: ETF, PMF, RAF, FON (računarski smerovi)
  • Programski jezik Java i Spring Framework
  • Relacione baze podataka i SQL

Poželjna su sledeća znanja:

  • Unit/Integraciono testiranje
  • Poznavanje poslovnih procesa ERP rešenja (Finansije, Knjigovodstvo, Robno i materijalno poslovanje, Veleprodaja, Kadrovska evidencija, Proizvodnja, Obračun zarada,... )
  • Poznavanje poslovnih procesa u telekomunikacijama
  • Poznavanje procesa i strukture CRM rešenja
  • Poznavanje maloprodajnih poslovnih procesa

Kandidatima nudimo:

  • stalno zaposlenje
  • izabrani kandidat će imati mogućnost rada u oblastima za koje je više zainteresovan (frontend, backend, baze podataka, mobilni uređaji)
  • rad na razvojnim projektima u ozbiljnim razvojnim timovima
  • praćenje svetskih trendova u tehnologiji razvoja i korišćenje savremenih alata
  • dinamičan posao u prijatnom okruženju
  • nagrada za zaposlenog godine, bonusi, stimulacije
  • mogućnost ličnog i stručnog razvoja.
  • sportske aktivnosti (košarka, odbojka), team building aktivnosti

U procesu selekcije kandidati neće biti na bilo koji način diskriminisani u odnosu na pol, godine, nacionalnu pripadnost, seksualno opredeljenje, zdravstveno stanje, invalidnost, veroispovest, ili bilo koje drugo lično svojstvo, kako je definisano zakonom.

Napomena: Slanjem prijave (CV) kandidat se slaže da kompanija može da obradi njene/njegove podatke u svrhu realizacije procesa selekcije i u skladu sa zakonom.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

    Ovaj poslodavac odgovara na vaše prijave
    Konkurs je istekao.

    ASW Inženjering d.o.o. Beograd

    Više od tri decenije ASW Inženjering plasira sopstvene proizvode u oblasti informacionih tehnologija i realizuje složene projekte, da bi odgovorio raznovrsnim potrebama svojih korisnika. Naših 60+ inženjera, IT stručnjaka, razvija savremena i kompletna softverska rešenja, međutim naša delatnost takođe podrazumeva i savetovanje i optimizaciju organizovanja poslovnih procesa, sve sa ciljem unapređenja poslovanja i pospešenja poslovnih rezultata klijenta. Kvalitet i prilagodljivost naših rešenja, kao…

    Direktan link do oglasa