Konkurs je istekao.

Junior Cloud Engineer

Coming - Computer Engineering d.o.o.

Beograd

30.04.2020.

Zbog rasta kompanije i povećanja obima posla Coming - Computer Engineering d.o.o. sa sedištem u Beogradu, raspisuje konkurs za poziciju:

Beograd

Opis posla:

  • Pružanje usluga dizajna, implementacije i podrške za on-premise i cloud platforme kod korisnika kompanijskih usluga
  • Učešće u projektima migracije novih korisnika u cloud
  • Održavanje i razvoj alata za automatizaciju upravljanja on-premise i cloud infrastrukturom
  • Tehnička podrška sektoru prodaje kroz učešće u pre-sales aktivnostima

Uslovi:

  • Student završne godine, diplomirani inženjer ili master inženjer elektrotehnike i računarstva
  • Znanje engleskog jezika
  • Visok stepen komunikativnosti
  • Sposobnost brzog učenja i spoznavanje novih i kompleksnih sistema
  • Proaktivnost, inicijativa i samostalnost u rešavanju problema
  • Sposobnost rada u timu, uspostavljanje dobre saradnje sa kolegama
  • Profesionalnost i poštovanje procedura
  • Posvećenost poslu i spremnost na konstantno usavršavanje

Prednosti:

  • Posedovanje IT sertifikata
  • Poznavanje virtuelizacionih platformi (VMware, Hyper-V, Xen, KVM)
  • Poznavanje container tehnologija
  • Poznavanje javnih cloud platformi (AWS, Azure, Google Cloud Platform)
  • Poznavanje Windows i Linux operativnih sistema
  • Poznavanje TCP/IP mrežnih principa
  • Poznavanje scripting jezika (Powershell, bash) I IaC alata (Terraform, Ansible)
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Zauzvrat nudimo:

  • Stalan, zanimljiv i dinamičan posao
  • Podršku jakog inženjerskog tima usmerenog ka razvoju IT sistema i unapređenju poslovanja svojih klijenata
  • Delegiranog mentora tokom početnog perioda
  • Rad sa rešenjima vodećih svetskih IT kompanija
  • Priliku za stalno stručno usavršavanje i napredovanje kroz projekte, treninge i konferencije u zemlji i inostranstvu
  • Klizno radno vreme, organizovane nedeljne sportske aktivnosti, privatno zdravstveno osiguranje, sistem bonusnog nagrađivanja i druge pogodnosti za zaposlene

Molimo Vas da biografije sa slikom šaljete isključivo elektronskim putem do 30.04.2020.

Razgovori sa kandidatima biće obavljeni daljinski, korišćenjem softverskih alata za kolaboraciju.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    Konkurs je istekao.
    Upoznajte poslodavca Coming - Computer Engineering d.o.o.

    COMING – Computer Engineering je ICT sistem integrator i cloud provajder osnovan 1991. godine sa ciljem da razvija, implementira i pruža usluge podrške za IT tehnologije i sisteme, kako bi izašao u susret potrebama i zahtevima klijenata i tržišta. Svoju poziciju gradimo kroz poslovne uspehe i poverenje ... Saznajte više

    Beneficije

    • OBUKE, KONFERENCIJE
    • TIMSKA DRUŽENJA
    • NAGRADE, BONUSI, POKLONI
    • SPORT I REKREACIJA
    • EDUKACIJA, PROFESIONALNI RAZVOJ
    • FLEKSIBILNO RADNO VREME
    • DOBROVOLJNO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE
    • PORODICA I RODITELJSTVO
    • OBEZBEĐENA OPREMA ZA RAD
    • PROGRAM MENTORSTVA

    Direktan link do oglasa