Konkurs je istekao.

Junior Design Engineer

Vertex Star d.o.o.

Kragujevac

03.02.2022.

ugovor puno radno vreme 1. smena dostupno studentima online intervju za posao

 VERTEX STAR d.o.o. iz Kragujevca je osnovan 2004. godine i bavi se razvojem i projektovanjem mašina i industrijske opreme. Naša specijalnost su mašine i oprema za čeličane, kontinualno livenje, vruće i hladno valjanje. Naši dugogodišnji klijenti su vodeće kompanije u svetu u oblasti tehnologije proizvodnje metala. Mašine i oprema koju smo mi razvili i projektovali, instalirana je i radi u preko 60 železara i valjaonica širom sveta.

Razvijamo naš inženjerski tim i pozivamo kandidate zainteresovane za poziciju: JUNIOR DESIGN ENGINEER

Opis posla:

  • Podrška na projektima konstruisanje mašina, mašinskih konstrukcija i industrijske opreme
  • Izrada tehničke dokumentacije: 3D modelovanje, izrada crteža i lista materijala sklopova, podsklopova, zavarenih i pojedinačnih delova

Školska sprema:

  • Inženjer mašinstva sa završenim master ili osnovnim studijama
  • Student ste završnih godina (osnovne ili master) studija mašinstva

Od Vas očekujemo:

  • Vredni ste i motiviše Vas svakodnevno rešavanje inženjerskih izazova
  • Da svaki novi dan vidite kao priliku za učenje
  • Iskustvo u struci nije neophodno
  • Koristite neki od savremenih CAD programskih alata (3D/2D)
  • Aktivno koristite engleski jezik

Nudimo Vam:

  • Prijatno radno okruženje i kolegijalan odnos
  • Nova znanja i veštine
  • Zaradu u skladu sa vašim očekivanjima
  • Fleksibilno radno vreme
  • Mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vreme

Samo uži krug kandidata biće kontaktiran (u roku od 15 dana). Prijave ostalih kandidata ostaju u bazi biografija i mogu biti razmatrane za neki naredni konkurs.

Pozivamo i kandidate koji su nam se ranije javljali da se jave ponovo, kako bismo stekli uvid u Vaš napredak u karijeri. Hvala!

    Konkurs je istekao.

    VERTEX STAR d.o.o.

    Direktan link do oglasa