Konkurs je istekao.

Junior Sales Support Specialist

HSM informatika d.o.o.

Beograd

13.02.2020.

Zastupamo vodeće svetske proizvođače softvera, kao što su Adobe i Salesforce i već niz godina poslujemo u čitavoj regiji. Uigran smo tim i trenutno tražimo pojačanje u beogradskoj kancelariji!

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Junior Sales Support Specialist (m/ž)

Beograd

Opis posla:

Podrška prodaji softvera iz ponude HSM informatike koja obuhvata:

  • Svakodnevnu komunikaciju sa partnerima (pismenu i usmenu) u zemlji i inostranstvu
  • Primanje i proveru narudžbenica u CRM-u
  • Unos i obradu narudžbi kroz različite sisteme vendora
  • Izradu računa u ERP-u
  • Izrada izveštaja za prodaju (Excel)
  • Ostale poslove vezane uz podršku prodaji u dogovoru sa mentorom

Uslovi:

  • Poželjno VŠS/preddiplomski ili VSS/diplomske studije (ekonomija i srodni fakulteti)
  • Informatička pismenost, MS Office (prvenstveno Microsoft Excel)
  • Odlično poznavanje engleskog jezika (usmena i pismena komunikacija)
  • Organizovanost, komunikativnost, multitasking, pedantnost
  • Samostalnost u radu u skladu sa ovlašćenjima

Prednosti:

  • Iskustvo u podršci prodaji/logistici (formalno ili preko student servisa)
  • Napredno poznavanje rada u Microsoft Excel-u
  • Iskustvo u korišćenju softverskih alata: CRM (Salesforce), ERP (Pantheon, Wand)
  • Iskustvo u radu sa internacionalnim dobavljačima
  • Izražena proaktivnost

Šta nudimo:

  • Mogućnost stalnog zaposlenja po isteku plaćenog probnog roka
  • Mogućnost daljeg školovanja (interna edukacija, učestvovanje na seminarima)
  • Rad sa atraktivnim i vodećim svetskim tehnologijama i brendovima
  • Dinamično i zanimljivo radno okruženje, kao i otvorenu i prijateljsku atmosferu

Ako želiš da postaneš deo perspektivnog i dinamičnog okruženja – bez obzira na dosadašnje iskustvo,
pozivamo te da se pridružiš timu HSM informatike!
Motivaciono pismo sa biografijom pošalji do 13.02.2020. elektronskim putem.

    HSM informatika Zastupamo vodeće svetske proizvođače softvera, kao što su Adobe i Salesforce i već niz godina poslujemo u čitavoj regiji.

    Direktan link do oglasa