Konkurs je istekao.

Junior grafički / web dizajner

Smart Web d.o.o.

Beograd

24.05.2019.

ugovor puno radno vreme dostupno osobama sa invaliditetom

Smart Web pruža totalnu i integrisanu strategiju za prisustvo kompanija i malog/srednjeg biznisa na internetu, uključujući web dizajn, digitalni marketing i razvoj. Osnovan je od strane grupe programera i dizajnera koji su tokom godina zajedno radili na preko 100 danas najposećenijih sajtova. U želji da lakše komuniciramo sa klijentima i predstavimo naš rad, vodimo se jasnom politikom kvaliteta, cena i rokova od kojih nema odstupanja, uz objašnjenje šta zapravo klijent dobija u velikom paketu čiji je web sajt samo najvidljivija tačka.

Beograd

Uslovi:

  • Potrebno poznavanje: Adobe Illustrator, Adobe Photoshop.
  • Poželjno poznavanje: Adobe After effects.

Opis posla:

  • Izrada kreativnih rešenja za društvene mreže.
  • Izrada banera i newslettera.
  • Izrada logotipa.
  • Priprema za štampu.

Nudimo:

  • Stalno zaposlenje u kreativnom timu.
  • Odlični uslovi rada uz mogućnost napredovanja i povećanja plate.
  • Mlada ekipa ljudi i fenomenalna atmosfera u kancelariji.

OBAVEZNO POSLATI PORTFOLIO.

Rok za konkurisanje: 24.05.2019.

    Smart Web je tim mladih i ambicioznih ljudi koji rade ono što vole i vole ono što rade. Mi smo naše najjače sredstvo, stalno unapređujemo veštine i postavljamo nove ciljeve i očekivanja. Istražujemo, eksperimentišemo, stalno pomeramo granice i prihvatamo hrabro svaki izazov. Sveto trojstvo naše agencije – razvoj sajtova, dizajn, digitalni marketing i svi mi pod jednim krovom, trudimo se da budemo srećan i motivisan tim koji stvara najbolje projekte…

    Direktan link do oglasa