Konkurs je istekao.

Kasir - Prodavac

Grupa Univerexport - Trgopromet a.d.

Subotica

15.12.2019.

Grupa Univerexeport - Trgopromet AD je vodeći domaći trgovinski lanac na teritoriji Subotice i okoline. Sa ciljem da širok asortiman proizvoda bude dostupan svakom kupcu, Trgorpomet je svoju delatnost razgranao kroz široku prodajnu mrežu i prodajne objekte koji su prepoznatljivi po kvalitetnoj usluzi i uvek pristupačnim cenama.

Potreban nam je:

KASIR - PRODAVAC

Mesto zaposlenja: Subotica

Opšti uslovi:

  • III/IV stepen stručne spreme
  • Poznavanje rada na računaru

Opis posla:

  • Obavljanje aktivnosti u vezi sa naplatom robe na fiskalnim kasama gotovinski, čekovima i drugim instrumentima plaćanja
  • Komuniciranje sa potrošačima u cilju pružanja informacija o proizvodima i samom objektu, upućivanje na poslovođu objekta u slučaju eventualnih reklamacija
  • Pakovanje robe potrošačima na kasi
  • Posluživanje potrošača željenom robom
  • Rad na odeljenju, izlaganje robe, praćenje rokova i isticanje cena

Rok za konkurisanje: 15.12.2019.

    • Segedinski put 80 24000 Subotica, Srbija
    • PIB: 100851194
    • Matični broj: 08060720

    Direktan link do oglasa