Konkurs je istekao.

Kasir na benzinskoj stanici

Ganed Power Trade d.o.o.

Kragujevac

29.06.2018.

ugovor puno radno vreme

"Ganed Power Trade" d.o.o, Kragujevac

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Mesto rada: Kragujevac
Broj izvršilaca: 1

Uslovi rada i drugi uslovi:

  • IV stepen stručne spreme, trgovac ili bilo koje drugo zanimanje
  • Predviđen probni rad mesec dana
  • Vrsta radnog odnosa: Određeno, a nakon toga neodređeno
  • Rad u smenama, noćni rad

Opis posla:

  • Rad na kasi, posluživanje toplih napitaka

 Rok za konkurisanje: 29.06.2018.

    • Svetozara Markovića 107, Kragujevac, Srbija
    • PIB: 108687274
    • Matični broj: 21048194

    Direktan link do oglasa