Konkurs je istekao.

Keramičar

MIN Trade Group d.o.o.

Srbija, Hrvatska

09.05.2021.

CV nije obavezan ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Min Trade Group d.o.o. se više od 15 godina bavi izvođenjem keramičarskih i drugih završnih zanatskih građevinskih radova na teritoriji zemalja bivše Jugoslavije. Zbog proširenja obima posla potrebni su nam keramičari sa iskustvom.

Opis posla:

  • Postavljanje pločica na podove i zidove;
  • Priprema i ravnanje podloge, rezanje pločica, mešanje lepka i nanošenje na pločice i podlogu;
  • Lepljenje pločica za podlogu uz pažnju da podloga bude ravna i da je ravnomeran razmak između pločica;
  • Popunjavanje prostora između pločica smesom za fugiranje.

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Radno iskustvo na navedenim poslovima od minimum godinu dana;
  • Odgovornost, stručnost, profesionalnost, pedantnost i spremnost za rad u timu;
  • Sposobnost za samostalno i odgovorno izvršavanje zadataka;
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Mesto rada: Republika Srbija i zemlje u regionu.

    Konkurs je istekao.

    MIN Trade Group

    Min Trade Group je kompanija koja se više od 15 godina bavi izvodjenjem keramičarskih i drugih završnih zanatskih gradjevinskih radova na teritoriji zemalja bivše Jugoslavije. Bavimo se ugradnjom svih vrsta pločica raznih formata,izradom mozaika, ugradnjom kamena i prema potrebi i ostalim završnim radovima u gradjevini.

    Direktan link do oglasa