Konkurs je istekao.

Key Account Manager FMCG

Alca Trgovina d.o.o.

Beograd (Dobanovci)

17.10.2018.

Pravo ka najboljima - Straight to the great

ALCA TRGOVINA D.O.O. oglašava potrebu za sledećim radnim mestom u Dobanovci-Beograd:

KEY ACCOUNT MANAGER FMCG

Opis poslova:

  • Pregovara i svakodnevno komunicira sa velikim kupcima FMCG (key account) u cilju unapređenja saradnje i realizacije prodajnih planova uz dogovorenu komercijalnu politiku
  • Predlaže, analizira i dogovara planirane prodajne aktivnosti kod kupca i odgovara za realizaciju prodajnih planova i aktivnosti
  • Stara se o održavanju dobrih poslovnih odnosa sa velikim kupcima
  • Terenski kontroliše realizaciju aktivnosti kod kupca i rad pomoćnih prodavaca za velike kupce
  • Učestvuje u selekciji i obuci novih saradnika
  • Izrađuje pisane izveštaja u skladu sa aktivnostima i nalozima rukovodioca

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Napredno znanje rada na računaru (MS Office)
  • Najmanje tri godina radnog iskustva na istim/sličnim poslovima u FMCG
  • Znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Izražene prodajne i organizacione sposobnosti kao i veština rukovođenja ljudima

Nudimo odlične uslove rada u kompaniji sa intezivnim rastom, rad u dinamičnoj i kreativnoj sredini kao i mogućnost za dalje obrazovanje.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV sa slikom do 17.10.2018. elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati iz užeg izbora.

Alca Trgovina d.o.o. – www.alca.rs

    Postojimo od 2002. godine na srpskom tržištu i sve snage smo usmerili ka tome da Vama omogućimo što bolji i jednostavniji život. Kao distributerska kuća u proteklih 14 godina zajedno sa našim dobavljačima i kupcima, omogućili smo krajnjim potrošačima dostupnost velikom broju renomiranih brendova. Verujemo u kvalitet proizvoda koje distribuiramo, pa ih u skladu sa time pozicioniramo i u svesti potrošača i na policama, kao premium brendove

    Direktan link do oglasa