Konkurs je istekao.

Key Account Manager

Globe Williams Serbia

Beograd

03.08.2021.

ugovor puno radno vreme

O nama:

Globe Williams International je osnovan u Australiji 1999.godine. Jedan od lidera na svetskom tržištu u Facility Management servisima sa prisutnošću na svih 5 kontinenata i sa 15 regionalnih kancelarija uključujući i Republiku Srbiju. Posvećenost potpunom održavanju objekata uslovila je brzi rast naše kompanije u višenacionalnu organizaciju sa podružnicama u Grčkoj, Australiji, Kipru, Rumuniji, Italiji, Južnoafričkoj Republici, Kini i Bugarskoj, i trenutnim planovima o proširenju na Kanadu i Mađarsku.

Globe Williams nudi kompletan spektar usluga održavanja objekata širokom krugu klijenata. Naš cilj je zadovoljenje potreba klijenata po konkurentnim cenama.

Osnovna zaduženja:

  • Osigurava uslove da se ciljevi projekta iz Ugovora korektno postave, razumeju i pripreme svi uslovi za izvršenje;
  • Upravlja svim aspektima projekta od početka do kraja kako bi osigurao isporuku kvalitetnih proizvoda kupca na vreme i unutar budžeta;
  • U stalnom je kontaktu sa kupcem i blagovremeno ga obaveštava o eventualnim problemima;
  • Kontinuirano kontroliše plan i realizaciju konkretnog projekta;
  • Pruža smernice zaposlenima koji rade na konkretnom projektu, kako bi se zahtevi projekta ispunili (nabavka, planiranje proizvodnje, magacin, proizvodnja);
  • Analizira rizike vezane za projekat i vodi akcione planove kako bi se rizici smanjili;
  • Osmišljava kreativna rešenja za kritične potrebe kupaca;
  • Izrađuje plan projekta u kome se determiniše vremenski okvir isporuke, finansije, procedure specifične za određeni projekat, potreba za zapošljavanjem i opremom, kao i  izmenu  raspoloživih resursa u različitim fazama projekta;
  • Prati budžet novog projekta i utiče na troškove;
  • Učestvuje u kreiranju konačne ponude prema kupcu uzimajući u obzir sve potrebne tehničke i komercijalne aspekte potrebne za izradu ponude, pri čemu se najvažnije aktivnosti sastoje od:
    • sagledavanja svih zahteva kupaca i njihovom integrisanju u portfolio kupčevih proizvoda;
    • prikupljanja potrebne dokumentacije od kupca za potrebe sagledavanja proizvodnih zadataka;
    • pribavljanja cene materijala potrebnih proizvoda od odeljenja nabavke;
  • Analiza profitabilnosti dodeljenih projekata i ukazivanje rukovodiocu sektora u slučaju promena koje utiču na planirani profit;
  • Održava poslovne odnose sa ključnim kupcima (engl.”Customer Relationship Management”) kroz konstantnu komunikaciju i saradnju sa kupcima, posete kupcima, vođenje podataka o ključnim kupcima u kompanijskoj bazi, sprovođenje godišnjeg istraživanja zadovoljstva kupaca;
  • Za svoj rad odgovara Rukovodiocu upravljanja projektima.

Veštine i osobine koje bi trebalo da ima Key account menadžer:

  • Obavezno znanje engleskog jezika, minimum B2
  • Izgrađen strukturalni pristup prodaji, analitičnost, pedantnost i orijentisanost na rezultat
  • Prodajne, organizacione, liderske i komunikacione veštine
  • Inženjersko obrazovanje poželjno ali nije obavezno
  • Sposobnost samoupravljanja – izvršavanje svakodnevnih aktivnosti bez direktnog nadzora
  • Spremnost na stalno usavršavanje
  • Fleksibilnost za poslovna putovanja
  • Dobro poznavanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač

 Šta nudimo:

  • Stalno zaposlenje
  • Službeno vozilo
  • Mobilni telefon
  • Stimulativnu zaradu i mogućnost dugoročnog izazovnog posla sa konstantnim usavršavanjem
  • Proaktivno radno okruženje

Ako ispunjavate navedene uslove konkursa i želite da se pridružite našem timu, pošaljite CV isključivo na engleskom jeziku.

Kandidatima koji pošalju prijavu bez CV-a na engleskom jeziku nećemo uvažiti prijavu.

Slanjem prijave kandidat daje saglasnost da se njegovi lični podaci obrađuju u procesu selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

    • Hektorovićeva 12, Beograd, Srbija
    • PIB: 105401182
    • Matični broj: 20372583

    Direktan link do oglasa