Konkurs je istekao.

Knjigovođa

Agencija Beoključ

Beograd, Milorada Miskovica 21

16.03.2021.

Agencija Beoključ posluje od 2006. godine. Bavi se pružanjem računovodstvenih i knjigovodstvenih usluga sa preko 40 domaćih i stranih komitenata, različitih delatnosti (građevina, usluge, trgovina, proizvodnja i slično).

Zbog povećanog obima posla traže se kandidati koji smatraju da svojim znanjem, voljom za rad i veštinama mogu da doprinesu daljem uspešnom poslovanju.

Opis posla:

  • Knjiženje i kontrola poslovne dokumentacije i poslovnih promena
  • Knjiženje uvoza i izvoza
  • Platni promet, knjiženje dinarskih i deviznih izvoda
  • Unos dugotrajne materijalne imovine, obračun amortizacije
  • Vođenje evidencije o radnicima, prijava/odjava radnika
  • Obračun zarada, naknada zarada i drugih primanja fizičkih lica
  • Praćenje i usklađivanje salda-konta kupaca i dobavljača
  • Izrada poreskih prijava, kontrola ulaznog i izlaznog PDV-a
  • Obračun poreza na dobit pravnih lica

Uslovi:

  • Radno iskustvo na poslovima knjigovođe
  • Poznavanje računovodstvneih propisa
  • Stručna sprema- minimalno  IV stepen stručne spreme, poželjno ekonomsko usmerenje
  • Poznavanje rada na računaru i programa MS Office paketa

Profil kandidata:

  • Precizna, organizovana, odgovorna i analitična osoba
  • Želja za radom i napredovanjem
  • Spremnost za rad u timu
  • Sposobnost da odgovori rokovima

Nudimo:

  • Dinamično radno okruženje
  • Timsku atmosferu
  • Redovnu isplatu zarade
  • Stalno učenje i razvoj

Kandidatima nudimo stalno zaposlenje, edukaciju uz rad, odlične mogućnosti za lični razvoj i dalje profesionalno napredovanje.

Molimo vas da Vaš CV pošaljete elektronskim putem. Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani telfonskim putem.

    • Radomira Markovića 36, Beograd, Srbija
    • PIB: 104352685
    • Matični broj: 60113483

    Direktan link do oglasa