Konkurs je istekao.

Knjigovođa sa iskustvom

Gold Score d.o.o.

Novi Sad, Ive lole ribara 6

05.05.2021.

CV nije obavezan ugovor puno radno vreme 1. smena

Knjigovodstvena agencija Gold Score d.o.o. iz Novog Sada usled povećanja obima poslovanja raspisuje konkurs za radno mesto na poziciji: Knjigovođa sa iskustvom.

Uslovi:

  • Minimum III stepen stručne spreme ekonomskog usmerenja
  • Minimum 3 godine radnog iskustva na knjigovodstvenim poslovima
  • Obavezno poznavanje rada na računaru i paketa MS Office
  • Samostalni obračun i izrada PDV prijava
  • Poznavanje prostog i dvojnog knjigovodstva
  • Komunikacija sa klijentima
  • Prednost radno iskustvo u knjigovodstvenoj agenciji

Opis posla:

  • Redovno knjiženje ulaznih i izlaznih računa
  • Redovno knjiženje izvoda
  • Izrada kalkulacija nabavnih cena
  • Korišćenje E-bankinga
  • Komunikacija sa bankama, poreskom upravom i drugim nadležnim institucijama
  • Arhiviranje dokumentacije i pravilno čuvanje iste

Zaposlenima obezbeđujemo odlične uslove za rad, dinamično i prijatno radno okruženje.

Ukoliko želite da se prijavite za ponuđeno radno mesto, molimo Vas da pošaljete CV.

Zadržavamo pravo da kontaktiramo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    GOLD SCORE doo

    • Ive Lole Ribara 6, Novi Sad, Srbija
    • PIB: 106524404
    • Matični broj: 20622504

    Direktan link do oglasa