Konkurs je istekao.

Knjigovođa

Agencija Ab lux d.o.o.

Beograd

02.02.2023.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Knjigovodstvena agencija Ab lux d.o.o. pruža knjigovodstvene usluge privrednim društvima i preduzetnicima u Beogradu od 1992. Nalazimo se na dve lokacije, u Jurija Gagarina 231 i Bulevaru Mihajla Pupina 165 na Novom Beogradu. Potreban nam je knjigovođa.

Uslovi:

  • Obavezno poznavanje sistema dvojnog knjigovodstva (duguje-potražuje)
  • Prednost iskustvo u knjigovodstvu/obračunu zarada
  • SSS/VŠS – ekonomskog smera
  • Prednost poznavanje programa AB Soft-a (modul FIPO, modul ROK)
  • Prednost poznavanje programa MPP2 Privrednog savetnika informacione tehnologije (modul Total S za obračun zarada, i modul Polis za osnovna sredstva)
  • Prednost poznavanje rada na Croso portalu
  • Rad u MS Office paketu
  • Poželjno je iskustvo rada u knjigovodstvenoj agenciji i na administrativnim poslovima

Opis posla:

  • Knjiženje poslovnih promena u programu Ab Soft
  • Izrada i predavanje PDV prijava
  • Obračun zarada, bolovanja, zakupa i slični poslovi
  • Prijave i odjave radnika
  • Priprema dokumentacije za bolovanje
  • Sastavljanje ugovora o radu i sporazumnih raskida ugovora o radu
  • Drugi administrativni poslovi

Nudimo:

  • Redovna primanja
  • Rad u prijatnom ambijentu i odličnim uslovima
  • Obuku sa video uputstvima
  • Plaćen prekovremeni rad
    Konkurs je istekao.

    Knjigovodstvena agencija Ab lux Beograd

    • Jurija Gagarina 231 lokal 327, Beograd, Srbija
    • PIB: 108321046
    • Matični broj: 20976128

    Direktan link do oglasa