Konkurs je istekao.

Knjigovođa

Aliquo Consulting d.o.o.

Novi Sad, Vrbas

20.07.2019.

Italijanska firma koja se bavi proizvodnjom,
raspisuje konkurs za radnu poziciju:

Knjigovođa

Mesto rada: zona Novi Sad - Vrbas

Opis poslova:

  • Kontrola računske i suštinske ispravnosti dokumentacije pre knjiženja;
  • Knjiženje dinarskih i deviznih izvoda;
  • Knjiženje ulaznih računa domaćih i ino dobavljača;
  • Kontrola kartica kupaca i dobavljača;
  • Evidentiranje poslovnih promena na osnovnim sredstvima;
  • Kontrola stanja zaliha materijala i gotovih proizvoda, odnosno zaliha robe za prodaju;
  • Provera i usaglasavanje PDV evidencije i izrada mesecnog obracuna PDV-a;
  • Ostali knjigovodstveni poslovi (dodatni pregledi za potrebe kontrole i predaje PDV-a, kontrola knjige ulaznih i izlaznih računa, izrada pregleda neophodnih za interne potrebe, banke, statistiku...);
  • Obračun i knjiženje zarada.

Uslovi:

  • IV stepen stučne spreme, ekonomske struke ili VSS;
  • Aktivno korišćenje MS Office (Word, Excel, Outlook);
  • Minimum 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Poznavanje engleskog jezika konverzacijski nivo ili/i poznavanje italijanskog jezika.

Nudimo Vam:

  • Dobre uslove rada i pozitivnu radnu atmosferu;
  • Redovna primanja;
  • Mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja.

Zainteresovani kandidati koji ispunjavaju gore navedene uslove i stoje odgovorno iza svoje biografije i navedenog radnog iskustva mogu da se prijave elektronskim putem.

Zainteresovani kandidati mogu konkurisati elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 20.07.2019.

    • Maksima Gorkog 17A, Novi Sad, Srbija
    • PIB: 105928420
    • Matični broj: 20493356

    Direktan link do oglasa