Konkurs je istekao.

Knjigovođa

Basket zdravija hrana made by hand d.o.o.

Više gradova

27.04.2019.

Basket Zdravija hrana Made by Hand d.o.o. (www.basket.co.rs) raspisuje konkurs za radno mesto:

Knjigovođa

Mesto rada: Stara Pazova, Ruma, Pećinci, Inđija, Beška, Nova Pazova, Novi Banovci, Šimanovci, Stari Banovci, Putinci, Sremska Mitrovica

Opis posla:

  • Kontrola dokumentacije
  • Prijava i odjava zaposlenih na socijalno i zdravstveno osiguranje i saradnja sa nadležnim fondovima
  • Knjiženje svih promena u softveru za knjigovodstvo
  • Pripremanje dinarskih i deviznih plaćanja i komunikacija sa bankama
  • Obračun zarada i naknada i obračun službenih troškova zaposlenih
  • Izrada izlaznih faktura
  • Priprema i izrada PDV prijave i pomoćnih evidencija
  • Praćenje propisa iz oblasti finansija i računovodstva
  • Učestvovanje u izradi svih izveštaja radi praćenja rezultata poslovanja
  • Organizovanje i arhiviranje finansijske I računovodstvene dokumentacije

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema ekonomskog ili drugog odgovarajućeg smera
  • Poznavanje MS Office paketa
  • Znanje engleskog jezika – poslovna komunikacija
  • Najmanje 3 godine radnog iskustva na istim poslovima

Rok za konkurisanje: 27.04.2019.

    Konkurs je istekao.

    Basket zdravija hrana nade by hand d.o.o

    • Putinačka 17 Golubinci, Stara Pazova, Srbija
    • PIB: 109374900
    • Matični broj: 21170852

    Direktan link do oglasa