Konkurs je istekao.

Knjigovođa

DELFI knjižare d.o.o.

Beograd

13.12.2016.

DELFI knjižare su vodeći domaći knjižarski lanac sa 39 maloprodaja i kompanija koja u prethodnih 7 godina postojanja beleži stalni rast i razvoj, uspešno posluje i daje doprinos u unapređenju poslovanju sa knjigama kao i na širenju kulture čitanja u Srbiji. Prepoznajemo značaj zdrave motivacije i vere svih zaposlenih u etablirane korporativne vrednosti za dugoročan zajednički uspeh.

Zbog rasta i širenja obima posla i u cilju proširenja našeg tima, tražimo motivisane i iskusne stručnjake na poziciji

KNJIGOVOĐA

Beograd

Opis posla:

  • Samostalna izrada godišnjih Finansijskih izveštaja i Konsolidovanih finansijskih izveštaja i izrada Poreskog bilansa u obimu za preduzeća obveznike revizije
  • Kreiranje finansijskih izveštaja i analiza poslovanja
  • Knjiženje troškova, ulaznih računa, izvoda dinarskih i deviznih
  • Obračun zarada i bolovanja
  • Kontrola računske i suštinske ispravnosti dokumentacije pre knjiženja
  • Kontakti sa knjigovodstvima zavisnih i povezanih pravnih lica, firmi poslovnih partnera
  • Kontakti sa Poreskom upravom i finansijskim organizacijama i revizorskim kućama
  • Odgovornost za izradu i tačnost svih poreskih prijava
  • Kontrola evidentiranja svih poslovnih promena u skladu sa MRS i MSFI, važećim zakonskim propisima i internim kompanijskim pravilima i procedurama
  • Unapređenje postojećih i implementacija novih šema evidentiranja poslovnih promena u skladu sa potrebama kompanije
  • Praćenje propisa iz oblasti finansija i ukazivanje rukovodstvu na njihova implikacije na poslovanje kompanije

Uslovi:

  • VSS- Ekonomski fakultet
  • Sertifikat Ovlašćenog računovođe, Licenca SRR Srbije
  • Minimum pet godina radnog iskustva na finansijsko-računovodstvenim poslovima
  • Iskustvo u radu u kompanijama sa zavisnim i povezanim pravnim licima
  • Odlično poznavanje međunarodnih računovodstvenih standarda
  • Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Potrebna izražena sposobnost koordinacije i kontrole rada drugih, analitičnost, preciznost i odgovornost u radu
  • Prednost ali ne i uslov je poznavanje rada i iskustvo u radu u okruženju u Microsoft Dynamics Navision

Ukoliko ispunjavate uslove konkursa i ako ste zainteresovani za ovaj posao, aplicirajte slanjem Vaše biografije. Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug selekcije.

Više o nama : www.delfi.rs i www.laguna.rs

Rok za konkurisanje: 13.12.2016.

    Konkurs je istekao.

    Delfi knjižare

    Delfi knjižare su vodeći knjižarski lanac u zemlji sa preko 40 maloprodaja u Beogradu i većim gradovima u Srbiji. DELFI knjižare je 2009. osnovala IP Laguna, vodeći domaći izdavač i jedan od najvećih u regionu, sa vizijom da se standardi u oblasti izdavaštva i plasmana knjiga podignu na viši nivo, da što više gradova u Srbiji dobije knjižare koje ne zaostaju za najboljim evropskim knjižarama, da se promoviše kultura čitanja i da se kroz socijalno odgovorno poslovanje aktivira lokalna zajednica,…

    Direktan link do oglasa