Konkurs je istekao.

Knjigovođa

Favorit STR

Obrenovac

24.11.2017.

Favorit iz Obrenovca je firma koja se našla na tržištu 1994. godine. Delatnost kojom se bavimo je trgovina robom široke potrošnje koja se obavlja u naših 17 maloprodajnih objekata i u velikoprodaji. Favorit zapošljava preko 70 radnika.

Raspisujemo konkurs za radno mesto:

KNJIGOVOĐE

Obrenovac

Opis posla:

  • Knjiženje ulazne i izlazne dokumentacije, bankarskih izvoda i kontrola ispravnosti i tačnosti knjigovodstvene dokumentacije;
  • Kontrolisanje kompletne finansijske dokumentacije;
  • Izrada periodičnog i završnog računa;
  • Izrada poreskih bilansa i svih poreskih prijava;
  • Praćenje zakonskih promena vezanih za računovodstvo;
  • Obračun PDV-a;
  • Slaganje analitike kupaca i dobavljača;
  • Obavlja i druge poslove vezane za računovodstveno finansijsko poslovanje na zahtev menadžmenta.

Uslovi:

  • Najmanje srednja stručna sprema IV stepen;
  • Najmanje 3 godina radnog iskustva na poslovima glavnog knjigovođe i izrade završnog računa;
  • Dobro poznavanje rada na računaru i elektronskog poslovanja;
  • Odlično poznavanje poreskih propisa.

Rok za konkurisanje: 24.11.2017.

    Konkurs je istekao.

    Favorit STR

    • Kralja MIlana 8, Obrenovac, Srbija
    • PIB: 101935237
    • Matični broj: 53201806

    Direktan link do oglasa