Konkurs je istekao.

Knjigovođa

Subotica, Bačka Topola

Opis posla:

  • Knjiženje knjigovodstvene dokumentacije, bankovnih izvoda i drugih transakcija;
  • Knjiženje promena vezanih za promet;
  • Kontrola ispravnosti dokumentacije i podataka pre knjiženja;
  • Uredno vođenje analitičkih i finansijskih kartica;
  • Evidencija osnovnih sredstava;
  • Samostalni obračun i izrada PDV prijava;
  • Praćenje zakonske regulative vezane za oblast računovodstva i finansija;
  • Izrada finansijskih Izveštaja na zahtev rukovodioca;
  • Priprema platnih naloga;
  • Pomoć u pripremi završnog računa i poreskog bilansa;
  • Arhiviranje dokumentacije;
  • Obavljanje drugih poslova vezanih za knjigovodstvenu administraciju po zahtevu rukovodioca.

Zahtevi:

  • Diplomirani ekonomista;
  • Radno iskustvo u okviru proizvodnog knjigovodstva;
  • Poznavanje oblasti finansija i platnog prometa;
  • Poznavanje rada na računaru, MS Office (Word, Excel);
  • Sposobnost rada u timu, odgovornost, tačnost;
  • Posedovanje vozačke dozvole (B kategorija – aktivan vozač).

Pozivamo Vas da pošaljete svoju radnu biografiju elektronskim putem.
Molimo Vas da pažljivo pročitate uslove konkursa, biće kontaktirani samo kandidati koji zadovoljavaju sve gore navedene uslove.

Rok za konkurisanje: 25.09.2018.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.