Konkurs je istekao.

Komercijalista međunarodnog transporta

Quehenberger logistics SRB d.o.o.

Beograd

21.03.2017.

Potreban nam je:

Beograd

Uslovi:

  • VSS – poželjno saobraćajni ili ekonomski fakultet
  • Minimum 2 godina radnog iskustva u organizaciji međunarodnog transporta
  • Poznavanje engleskog i nemačkog jezika
  • Poznavanja rada na računaru MS Office paketa
  • Vozačka kategorija B – aktivan vozač

Opis posla:

  • Organizacija, prodaja i praćenje robe u međunarodnom transportu - zbirni transport
  • Organizacija, prodaja i praćenje robe u međunarodnom transportu – kompletni utovari
  • Kordinisanje sa klijenetima i prikupljanje dokumentacije za carinjenje robe
  • Vođenje kompletne dokumentacije, praćenje, otvaranje i zatvaranje transportnog naloga
  • Organizacija domaće dostave robe nakon carinjenja robe
  • Aktivno učešće u naplati

Molimo kandidate koji isključivo ispunjavaju sve navedene uslove i koji imaju iskustvo kroz navedene tačke opisa posla da se prijave na konkurs.

Svi kandidati koji ne ispunjavaju uslove neće biti razmatrani kroz proces selekcije i odabira kandidata.

Rok za konkurisanje: 21.03.2017.

    Konkurs je istekao.

    Quehenberger Logistics SRB d.o.o.

    • Autoput za Novi Sad 211 11080 Zemun, Beograd, Srbija
    • PIB: 101710019
    • Matični broj: 17402196

    Direktan link do oglasa