Konkurs je istekao.

Komercijalista metalurgije - alatni čelik

Merkur International d.o.o.

Beograd

22.08.2008.

Merkur International d.o.o, ćerka firma Merkur d.d, vodećeg slovenačkog trgovačkog preduzeća iz oblasti široke potrošnje, bele tehnike, crne i obojene metalurgije, tehničnih proizvoda i dr., zbog sve većeg obima posla, raspisuje konkurs za radno mesto:

Šifra konkursa: 01-08-KomMet001

Samostalni komercijalista na odeljenju alatnih čelika
(Odeljenje Beograd)

Broj izvršioca: 2

Opis posla:

  • Uspostavljanje i negovanje poslovnih odnosa sa poslovnim partnerima
  • Realizacija zacrtanih ciljeva i planova prodaje
  • Izrada izveštaja, ponuda i drugih dokumenata
  • Istraživanje i analiza tržišta, praćenje novosti na tržištu
  • Davanje predloga za proširenje i promenu asortimana robe koja se prodaje

Od kandidata očekujemo:

  • IV, VI ili VII stepen stručne spreme, poželjno ekonomskog ili tehničkog usmerenja
  • 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje procesa nabavke odnosno prodaje robe
  • Poznavanje robe iz područja alatnih čelika
  • Poznavanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola

Što nudimo:

  • dobre uslove rada u dinamičnom okruženju
  • mogućnost napredovanja
  • permanentno obrazovanje u Srbiji i inostranstvu

Ukoliko vas je naša ponuda zainteresovala, pošaljite nam svoj cv na e-mail:

{mail}
sa naznakom šifre konkursa i pozicije za koju aplicirate.

Konkurs je otvoren do:
22.08.2008.
Samo kandidati koji udju u uži izbor biće pozvani na intervju.

    Direktan link do oglasa