Konkurs je istekao.

Komercijalista na terenu - stručni saradnik

ILY International d.o.o.

Beograd

29.08.2018.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima dostupno osobama sa invaliditetom

ILY International d.o.o. je kompanija koja se bavi uvozom i distribucijom proizvoda iz domena estetske hirurgije i antiaging medicine. ILY International d.o.o. je u osnovi posvećen unapređenju i očuvanju kvaliteta života i zdravlja.

Zbog širenja obima posla, traži osobu za poziciju:

Beograd

Uslovi:

  • Viša ili visoka stručna sprema (poželjno medicinski/stomatološki/farmaceutski ili ekonomski/menadžment)
  • Aktivno poznavanje engleskog jezika – govor, pisanje, čitanje – uslov koji će se testirati
  • Odlično poznavanje rada na kompjuteru, aktivan rad u Excel-u - uslov koji će se testirati
  • Dobre organizatorske sposobnosti, samostalnost i odgovornost u radu
  • Timski rad, usmerenost ka ostvarivanju zadatih ciljeva i dobre organizacione veštine

Opis posla:

  • Sprovođenje plana prodaje prema zaduženju i teritoriji
  • Sprovođenje plana poseta i prenos stručnih podataka o proizvodima koje promovišemo
  • Vođenje pregovora u skladu sa strategijom firme
  • Praćenje i evidentiranje aktivnosti klijenata
  • Direktna prodaja i naplata potraživanja
  • Uvođenje marketinške strategije za promovisane proizvode
  • Upravljanje budžetom u skladu sa postavljenim ciljevima
  • Praćenje rezultata ostvarenja postavljenih komercijalnih zadataka
  • Koordiniranje aktivnosti svih funkcija sa kojima je u direktnom kontaktu
  • Analiziranje tržišnih trendova, praćenje aktivnosti konkurencije i potencijalnih klijenata
  • Analiziranje rezultata i redovno izveštavanje o radnim aktivnostima i  rezultatima aktivnosti na datoj teritoriji
  • Pružanje podrške i edukovanje  zdravstvenih lica o novim proizvodima
  • Učestvovanje  u organizovanju stručnih edukacija i stručnih skupova

Ako volite prodaju i da sami organizujete radno vreme, ispunjavate navedene uslove, a posvećeni ste poslu i rezultatu, spremni na izazove i želite da ostvarite svoje potencijale, pozivamo Vas da nam se pridružite. Biografiju na srpskom jeziku i motivaciono pismo pošaljite elektronskim putem.

Cilj nam je da sa osmehom dolazite i odlazite sa posla.

Rok za konkurisanje: 29.08.2018.

    • Strumička 88, Beograd, Srbija
    • PIB: 107768751
    • Matični broj: 20868490

    Direktan link do oglasa