Konkurs je istekao.

Komercijalista na terenu za teritoriju Zapadne Srbije

Unitehna d.o.o.

Kraljevo, Valjevo, Čačak

12.04.2023.

Unitehna d.o.o. se bavi proizvodnjom građevinskog i poljoprivrednog alata i trgovinom gvožđarske robe.

Ciljne grupe kupaca su gvožđare, poljoprivredne apoteke i stovarišta.

Potreban nam je: Komercijalista na terenu, za teritoriju Zapadne Srbije.

Opis posla:

  • obilazak terena po utvrđenom planu
  • pronalaženje novih kupaca
  • održavanje postojeće mreže kupaca
  • primanje porudžbina
  • izveštaj sa tržišta

Uslovi:

  • minimum IV stepen stručne spreme
  • aktivan vozač, B kategorija
  • osnovno poznavanje rada na računaru
  • odlične sposobnosti komunikacije i prodaje
  • poznavanje terena region zapadne Srbije
  • poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima

Nudimo:

  • službeni auto
  • službeni telefon
  • tablet računar
  • stalni radni odnos

CV, poželjno sa fotografijom dostaviti isključivo elektronski.

    Konkurs je istekao.

    Unitehna doo

    • Veliko Golovode 37, 37000 Krusevac, Srbija
    • PIB: 100230374
    • Matični broj: 07617879

    Direktan link do oglasa