Konkurs je istekao.

Komercijalista na terenu

Eva Kozmetika

Beograd, Vojvodina, Zapadna Srbija

02.11.2019.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

(Beograd, Vojvodina, Zapadna Srbija)

Uslovi:

  • Neophodno najmanje 2 godine iskustva u prodaji (poželjno u profesionalne kozmetike ili frizerskog pribora).
  • Aktivan vozač B kategorije.
  • Osnovno poznavanje rada na računaru (MS Office i Interneta).
  • Poznavanje prodajnih i pregovaračkih veština.
  • Spremnost na timski rad i sposobnost preuzimanja inicijative.

Opis posla:

  • Organizacija i sprovođenje prodajnih aktivnosti.
  • Terenski obilazak postojećih i aktivan rad na pronalaženju novih kupaca.
  • Praćenje, podrška i unapređenje razvoja prodajne mreže, razvoj prodajne strategije.
  • Organizaciju seminara, radionica i edukacija postojećih i novih kupaca.
  • Upoznavanje kupaca sa novitetima asortimana.
  • Izveštavanje o svojim aktivnostima i rezultatima.
  • Praćenje i izveštavanje o konkurenciji i promena na tržištu.

Od Vas očekujemo:

  • Odgovoran i profesionalan pristup poslu.
  • Sistematičnost u radu i dobru organizaciju u poslu.
  • Visok stepen samoinicijative kao i sposobnost za timski rad.
  • Spremnost za usavršavanje.

Nudimo Vam:

  • Fiksnu platu kao i bonuse u skladu sa ostvarenim rezultatima.
  • Konstantu podršku logistike i prodajnog tima.
  • Rad u stručnom i ambicioznom timu.
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja.

Rok za konkurisanje: 02.11.2019.

    Konkurs je istekao.

    EVA KOZMETIKA

    Na temeljima iskustva i ljubavi prema nezi lepote, 2011. godine u Beogradu nastala je Eva Kozmetika doo kao veleprodaja profesionalne kozmetike, pribora i opreme za frizerske i kozmetičke salone. 2017. pokrećemo proizvodnju personalizovanog nameštaja za salone Eva PRO FURNITURE i na tržištu se pozicioniramo kao pouzdano mesto gde možete nabaviti sve za svoj frizersko-kozmetički salon. Sada koračamo sigurnim koracima vodeći se ambicijom, novim idejama i stalnim usavršavanjem. Da smo na dobrom putu…

    Direktan link do oglasa