Konkurs je istekao.

Komercijalista na terenu

Frutti d.o.o.

Više regiona

16.04.2023.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Kompanija Frutti d.o.o. Šabac osnovana je 1990. godine u Šapcu. Od osnivanja, njena primarna delatnost je proizvodnja osvežavajućih bezalkoholnih pića. Svoje principe poslovanja smo zasnovali po uzoru na vodeće svetske kompanije u oblasti proizvodnje pića. Posedujemo sopstveni proizvodni pogon, opremljen po svim zahtevima industrijske proizvodnje. Kompanija Frutti d.o.o. Šabac je licenirani partner Sinalco International Brands GmbH & Co. KG. I kao rezultat uspešne saradnje, sa ponosom ističemo, da smo u 2015. godini otvorili potpuno novu fabriku za proizvodnju Sinalco proizvoda, po svim standardima EU i Nemačke. Više detalja možete pogledati na www.sinalco.rs

Zbog povećanja obima poslovanja, kompanija Frutti d.o.o. raspisuje konkurs za poziciju: Komercijalista na terenu

KOMERCIJALISTA NA TERENU

(U više regiona Srbije: Vojvodina, Šabac i okolina, Braničevski okrug, Jug Srbije)

Opis posla:

  • Ostvarivanje prodajnih ciljeva u dodeljenom regionu
  • Obilazak terena i objekata na dodeljenom terenu
  • Svakodnevna komunikacija i izvršavanje svih aktivnosti u vezi sa razvijanjem i održavanjem poslovnih odnosa sa kupcima
  • Predlaganje dodatnih objekata za odredjenu teritoriju uz pripremu i praćenje potrebne dokumentacije i ugovora
  • Pozicioniranje i izlaganje robe po definisanim merchandising standardima
  • Organizaciju i kontrolu rada sa kupcima na terenu
  • Razvoj portfolia kupaca
  • Redovno ažuriranje prodajnih objekat
  • Istraživanje tržišta sa ciljem da se pronađu novi kupci proizvoda
  • Istraživanje tržišta sa ciljem da se poveće prodaja robe kupcima sa kojima je već uspostavljena saradnja
  • Praćenje realizacije procesa prodaje sa ciljem da se identifikuju problemi koji mogu da ugroze postignute dogovore
  • Praćenje kvaliteta naplate potraživanja i rešavanje eventualnih nesporazuma sa kupcima
  • Prepoznavanje novih prodajnih mogućnosti i dalje unapređenje prodajnih rezultata
  • Izveštavanje rukovodioca o poslovanju regiona

Uslovi:

  • Minimum SSS (završen fakultet će se smatrati kao prednost)
  • 2 godina iskustva u domenu prodaje i/ili vođenja maloprodaje na rukovodećoj poziciji u okviru srodne industrije (alkoholna i bezalkoholna pića )
  • Ostvarena mreža kontakata u okviru industrije će biti prednost
  • Vozačka dozvola B kategorija
  • Iskustvo u vožnji
  • Izrazito razvijene veštine komunijacije i pregovaranja

Nudimo:

  • Rad u uređenom sistemu, uz podršku cele firme
  • Zanimljiv, dinamičan posao u prijatnom okruženju
  • Stimulacije prema postignutim rezultatima
  • Konstantnu zajedničku organizaciju aktivnosti i podršku kolega

Ovo je izazovna i odgovorna poslovna prilika u dinamičnom i prijatnom okruženju. Nudi Vam se prilika da se razvijate i stičete znanje u uspešnoj organizaciji, kontinuirane interne i eksterne obuke, kao i da svojim radom doprinesete daljem razvoju poslovanja.

Ako verujete da ste prava osoba za ovu poziciju, pošaljite svoju prijavu elektronskim putem.

Molimo sve zainteresovane kandidate da se prijave na konkurs slanjem CV-a.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Napomena: Slanjem prijave, kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Više detalja možete pogledati na www.sinalco.rs

    Konkurs je istekao.

    Frutti d.o.o. Sabac

    Kompanija Frutti d.o.o. Šabac osnovana je 1990. godine u Šapcu. Od osnivanja, njena primarna delatnost je proizvodnja osvežavajućih bezalkoholnih pića. Svoje principe poslovanja smo zasnovali po uzoru na vodeće svetske kompanije u oblasti proizvodnje pića.  Posedujemo sopstveni proizvodni pogon, opremljen po svim zahtevima industrijske proizvodnje. Kompanija Frutti d.o.o. Šabac je licenirani partner Sinalco International Brands GmbH & Co. KG. I kao rezultat uspešne saradnje,…

    Direktan link do oglasa