Konkurs je istekao.

Komercijalista na terenu

Lastva d.o.o.

Južna Srbija

08.12.2022.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Preduzeće Lastva d.o.o. je proizvođač i distributer školskog, kancelarijskog i reklamnog materijala.

Usled povećanja obima posla raspisuje konkurs za Komercijalistu na terenu za obilazak i uspostavljanje saradnje sa kupcima na jugu Srbije.

Opis posla:

  • Razvijanje i održavanje postojećih odnosa sa kupcima (knjižarama)
  • Ostvarivanje mesečnih prodajnih ciljeva
  • Pronalaženje novih kupaca
  • Odgovornost za naplatu potraživanja od strane kupaca
  • Analiza i izveštaji o ostvarenim ciljevima prodaje
  • Svakodnevni obilazak kupaca

Uslovi za kandidate:

  • SSS ili VSS
  • Rad na računaru/obavezno korišćenje Office paketa
  • Poželjno znanje engleskog jezika
  • Prethodno iskustvo (minimum 2 godine) u oblasti prodaje na terenu (prednost imaju kandidati sa iskustvom u prodaji proizvoda školskog i kancelarijskog asortimana)
  • Položen vozački ispit B kategorije (aktivan vozač)
  • Samoinicijativnost u poslu i izražene komunikativne sposobnosti
  • Spremnost za konstantnim usavršavanjem

Šta nudimo:

  • Službeno vozilo
  • Stalno zaposlenje
  • Stimulativnu zaradu i mogućnost napredovanja

Svoje ponude možete poslati elektronskim putem.

    • Bulevar Tanaska Rajića, Čačak, Srbija
    • PIB: 105994365
    • Matični broj: 20507713

    Direktan link do oglasa