Konkurs je istekao.

Komercijalista na terenu

MSM International d.o.o.

Novi Sad, Ruma, Sremska Mitrovica, Šabac

25.05.2022.

MSM International d.o.o. je preduzeće koje se bavi distribucijom konditorskih proizvoda i kućne hemije na teritoriji Vojvodine. Zbog uvećanja obima posla i širenja tržišta, potreban nam je Komercijalista na terenu, sa mestom stanovanja u Novom Sadu, Rumi, Sremskoj Mitrovici ili Šapcu.

OPIS POSLA:

  • Terenski obilazak postojećih kupaca i pravljenje trebovanja,
  • Unapređenje prodaje i širenje mreže kupaca,
  • Analiza kupaca, priprema komercijalnih ponuda i realizacija prodajnih ciljeva,
  • Praćenje tržišta i aktivnosti konkurencije

USLOVI ZA KANDIDATE:

  • Najmanje SSS,
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Odgovornost, odlučnost, zrelost, timski duh
  • Radno iskustvo minimum godinu dana na poslovima prodaje

NUDIMO:

  • Sigurnu i redovnu platu,
  • Službeno vozilo,
  • Rad u prijatnom okruženju

    • Pariske Komune 21, Niš, Srbija
    • PIB: 111530295
    • Matični broj: 21497088

    Direktan link do oglasa