Konkurs je istekao.

Komercijalista na terenu

Pekarska industrija AS

Vojvodina

07.08.2017.

Pekarska industrija As-Braća Stanković d.o.o. raspisuje konkurs za radno mesto:

KOMERCIJALISTA NA TERENU

Mesto rada: Vojvodina

Opis poslova:

  • Istražuje tržište, uspostavlja i održava kontakt sa kupcima
  • Učestvuje u ugovaranju poslova i pripremi elemenata za zaključivanje kupoprodajnih i drugih ugovora, prati izvršenje ugovorenih poslova
  • Rešava probleme i prigovore kupaca
  • Odgovara za izbor solventnih kupaca i naplatu prodate robe
  • Prati promene asortimana robe i daje predloge za proširenje asortimana kao i dopunu robe
  • Organizuje i prati isporuku ugovorenih količina robe
  • Redovno dostavlja izveštaje o radu
  • Vrši arhiviranje komercijalne dokumentacije
  • Kontroliše kvalitet i ispravnost primljene robe i dokumentacije vezane za primljenu robu

Uslovi:

  • IV stepen stručne spreme
  • Prethodno radno iskustvo od najmanje 2 godine na istim ili sličnim poslovima
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije, aktivan vozač
  • Aktivno znanje rada na računaru
  • Prednost imaju kandidati iz branše pekarstva

Kandidati koji budu izabrani u uži izbor biće o tome obavešteni, a svima ostalima se zahvaljujemo na interesovanju.

Rok za konkurisanje: 07.08.2017.

    Konkurs je istekao.

    AS - Braća Stanković d.o.o

    Kompanija AS - Braća Stanković, osnovana 2002. godine, broji više od 700 zaposlenih, a u svom poslovanju koristi najsavremenija postrojenja i proizvodne procese, u skladu sa HACCP i ISO standardima. AS - Braća Stanković pokriva tržište cele Srbije, posluje kao horizontalno integrisana kompanija, kroz devet proizvodnih pogona i vertikalno integrisana kroz silose, mlin, pekare i maloprodajne objekte. Ponosni je nosilac devet žigova i brendova na sopstvenim proizvodima. Pored osnovne proizvodnje u…

    Direktan link do oglasa