Konkurs je istekao.

Komercijalista na terenu

Select Food d.o.o.

Beograd, Niš, Novi Sad, Paraćin, Požarevac

11.03.2021.

SELECT FOOD d.o.o. je preduzeće iz Beograda koje postoji više od 10 godina na tržištu i bavi se uvozom i distribucijom vina, piva, konditorskih proizvoda i kućne hemije.

Potreban nam je Komercijalista na terenu

Mesto rada: Beograd, Niš, Novi Sad, Paraćin i Požarevac

Opis posla:

  • Terenski obilazak postojećih kupaca i pravljenje trebovanja
  • Unapređenje prodaje i širenje mreže kupaca
  • Analiza kupaca, priprema komercijalnih ponuda i realizacija prodajnih ciljeva
  • Praćenje tržišta i aktivnosti konkurencije

Uslovi za kandidate:

  • Najmanje SSS
  • Radno iskustvo od najmanje godinu dana na poslovima prodaje
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Odgovornost, odlučnost, zrelost, timska orijentisanost

    Select Food d.o.o. je kompanije osnovana 2009 godine u Beogradu, čija je osnovna delatnost uvoz i distribucija robe široke potrošnje. Trenutno sarađujemo sa preko 20 stranih dobavljača iz 8 evropskih država, kao i sa preko 5000 kupaca na čitavoj teritoriji Srbije.

    Direktan link do oglasa