Konkurs je istekao.

Komercijalista na terenu

Smiljanić d.o.o.

Beograd

19.06.2019.

Kompanija Smiljanić d.o.o. jedna je od najuspešnijih kompanija u oblasti okova za drvenu stolariju, sa istorijom poslovanja dužom od 13 godina. Usled povećanja obima posla u preduzeću Smiljanić d.o.o. ogranak preduzeća (SMILJANIĆ-OKOV), na adresi: Bulevar Vojvode Mišića 14, hala 10 Beogradskog sajma, Beograd, raspisuje konkurs za radno mesto na poziciji:

1 izvršilac, Beograd

Uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office, prednost poznavanje programa Calculus)
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Minimum 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Izražene prodajne i pregovaračke sposobnosti i fleksibilnost
  • Komunikativna i ljubazna osoba, predusretljiva sa izraženim razumevanjem potreba kupaca
  • Prednost poznavanje asortimana robe iz oblasti okova za drvenu stolariju

Opis posla:

  • Komunikacija sa postojećim i novim kupcima, prezentacija i direktna prodaja artikala
  • Primanje porudžbina i tekući administrativni poslovi
  • Saradnja sa ostalim članovima tima
  • Širenje i održavanje postojeće mreže kupaca

Nudimo:

  • Rad u brzo rastućoj kompaniji u prijatnom radnom okruženju
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Sigurnu i redovnu zaradu
  • Mogućnost ličnog usavršavanja

Rok za konkurisanje: 19.06.2019.

    Konkurs je istekao.

    SMILJANIC D.O.O.

    • Bulevar Vojvode Misica 14, Beograd, Srbija
    • PIB: 103301365
    • Matični broj: 08810079

    Direktan link do oglasa