Konkurs je istekao.

Komercijalista na terenu

Yumis d.o.o.

Novi Sad

07.10.2015.

Yumis d.o.o. Niš, Vam nudi izazovnu i odgovornu poziciju, uz stimulativne uslove rada i mogućnost daljeg profesionalnog razvoja.

Za unapređenje našeg tima prodaje tražimo kandidata za poziciju:

KOMERCIJALISTA NA TERENU

1 izvršilac za širu teritoriju Novog Sada

Opis posla:

  • Kretanje po utvrđenoj rut karti u cilju održavanja i razvoja prodajne mreže
  • Prodaja i numerička distribucija proizvoda iz prodajnog asortimana Yumisa
  • Naplata potraživanja
  • Sprovođenje definisanih merčendajzing i marketing aktivnosti na mestu prodaje
  • Praćenje rada konkurencije

Uslovi:

  • Najmanje IV stepen stručne spreme
  • Najmanje 2 godine radnog iskustva na poziciji komercijaliste (prednost će imati kandidati sa iskustvom u prodaji robe široke potrošnje)
  • Odlično poznavanje lokalnog tržišta
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
  • Razvijene komunikacijske i pregovaračke sposobnosti
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Odgovornost, odlučnost, inicijativnost

Ukoliko smatrate da možete doprineti daljem unapređenju naših prodajnih rezultata, molimo Vas da se prijavite.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor. Diskrecija dostavljenih biografija je zagarantovana.

Više informacija o kompaniji YUMIS pronađite na www.yumis.rs

Rok za konkurisanje:07.10.2015.

    Konkurs je istekao.

    Yumis doo

    • Bul Svetog Cara Konstantina 80-86, Niš, Srbija
    • PIB: 101858325
    • Matični broj: 07720297

    Direktan link do oglasa