Konkurs je istekao.

Komercijalista prodaje za inostrana tržišta

Jela Jagodina d.o.o.

Jagodina

27.08.2019.

„JELA JAGODINA“ d.o.o. Jagodina,

Preduzeće za proizvodnju nameštaja

u cilju unapređenja poslovnih aktivnosti, raspisuje konkurs za prijem:

KOMERCIJALISTA PRODAJE ZA INOSTRANA TRŽIŠTA

Jagodina

Uslovi:

  • Minimalno VS ili VSS
  • Obavezno iskustvo u prodaji
  • Poželjno iskustvo u prodaji nameštaja
  • Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office ili Open Office)
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
  • Odlično poznavanje engleskog jezika, uz dobar nivo B2B komunikacije
  • Požejno poznavanje ostalih stranih jezika (nemački, poljski…)

Ključne odgovornosti i opis posla:

  • Održavanje kontakta sa postojećim inostranim klijentima
  • Pronalaženje novih kupaca u inostranstvu
  • Slanje e-prezentacija i svih korisnih informacija potencijalnim klijentima
  • Obilazak terena radi obuke prodavaca i unapređenja prodaje
  • Briga o uređenju izložbenih prostora kod klijenata
  • Spremnost na višednevna putovanja
  • Organizovanje prezentacija proizvoda i obuke prodaje u showroom-u fabrike
  • Redovno dostavljanje izveštaja sa terena
  • Sastavljanje planova radi bolje koordinacije i realizacije poslova
  • Ispunjenje plana prodaje na teritoriji za koju je zadužen/a
  • Analiza prodaje asortimana kod kupaca i na celokupnom tržištu
  • Praćenje i ispitivanje potrebe tržišta, kao i analiza konkurencije
  • Organizacija sajmova u inostranstvu

Profil kandidata:

  • Odlične komunikacione i prezentacione sposobnosti
  • Samoinicijativan u svim oblastima planiranja i razmišljanja
  • Vešt i odlučan u pregovorima sa kupcima
  • Marljivost, istrajnost i poštovanje rokova
  • Spremnost na timski rad i rad pod pritiskom
  • Spremnost na edukaciju i usavršavanje

Ako verujete u sebe, a vredna ste i marljiva osoba koja želi rad na duge staze u zdravom kolektivu

uspešne porodične firme, Jela Jagodina je spremna da vam to omogući.

Ukoliko ste zainteresovani, rado ćemo razmotriti vašu prijavu za posao i stojimo vam na

raspolaganju za sve dodatne informacije.

Svi zainteresovani kandidati svoju prijavu i CV (sa fotografijom) mogu poslati elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 27.08.2019.

    • Adresa, Jagodina, Srbija
    • PIB: 102062235
    • Matični broj: 17442007

    Direktan link do oglasa