Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića.

Konkurs je istekao.

„JELA JAGODINA“ d.o.o. Jagodina,

Preduzeće za proizvodnju nameštaja
u cilju unapređenja poslovnih aktivnosti, raspisuje konkurs za prijem:

KOMERCIJALISTA PRODAJE ZA TRŽIŠTE SRBIJE

Mesto zaposlenja: Jagodina

Uslovi:

  • Minimalno VS ili VSS
  • Obavezno iskustvo u prodaji
  • Poželjno iskustvo u prodaji nameštaja
  • Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office ili Open Office)
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
  • Dobro poznavanje engleskog jezika

Ključne odgovornosti i opis posla:

  • Obilazak terena radi održavanja kontakta sa postojećim klijentima,
  • Pronalaženje novih kupaca na tržištu,
  • Redovna obuka prodavaca radi unapređenja prodaje
  • Briga o uređenju izložbenih prostora kod klijenata
  • Spremnost na višednevna putovanja
  • Organizovanje prezentacija proizvoda i obuke prodaje u showroom-u fabrike
  • Redovno dostavljanje izveštaja sa terena
  • Sastavljanje planova radi bolje koordinacije i realizacije poslova
  • Ispunjenje plana prodaje na teritoriji za koju je zadužen/a
  • Analiza prodaje asortimana kod kupaca i na celokupnom tržištu
  • Praćenje i ispitivanje potrebe tržišta, kao i analiza konkurencije

Profil kandidata:

  • Odlične komunikacione i prezentacione sposobnosti
  • Samoinicijativan u svim oblastima planiranja i razmišljanja
  • Vešt i odlučan u pregovorima sa kupcima
  • Marljivost, istrajnost i poštovanje rokova
  • Spremnost na timski rad i rad pod pritiskom
  • Spremnost na edukaciju i usavršavanje

Ako verujete u sebe, a vredna ste i marljiva osoba koja želi rad na duge staze u zdravom kolektivu uspešne porodične firme, Jela Jagodina je spremna da vam to omogući.

Ukoliko ste zainteresovani, rado ćemo razmotriti vašu prijavu za posao i stojimo vam na raspolaganju za sve dodatne informacije.

Svi zainteresovani kandidati svoju prijavu i CV (sa fotografijom) mogu poslati elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 13.06.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

  • Prosečna ocena: 3.00
  • Broj glasova: 2

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

  • Prosečna ocena: 5.00
Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.